Stomatologická praxe
Skrétova 45, Plzeň

Umístění: Stomatologická praxe Jiný

Po několikaleté "péči" paní doktorky, jsem odešla k jinému zubaři, kam jsem docházela téměř půl roku, aby mi opravil všechny zuby. Měla jsem 11 kazů, které paní doktorka neviděla ani na panoramatickém snímku. Odešla jsem na základě zděšení dentální hygienistky, která mi změnu zubaře sama doporučila.

Umístění: Stomatologická praxe Jiný

Nejhorší zubařka, kterou jsem zažila. Půl roku mi "zachraňovala" jeden zub a horní osmičku, jinak jsem prý měla zuby v pořádku. Každých 14dní jsem docházela, "vyčistila" mi zub a šla jsem domů. Nakonec jsem přešla k jiné doktorce, která mi řekla, že osmička je rozhodně na extrakci, druhý zub taktéž, kde mi budou muset dávat korunku a objevila dalších 16 kazů, ano, opravdu 16 kazů, malých, ale odstranit se samozřejmě musí. Podezřívám paní doktorku, že si za každou mou návštěvu napsala nějaký ten zákrok na proplacení pojišťovnou.
Tuto paní doktorku nedoporočuji ani z největší nouze.

Paní zubařka je milá, je s ní legrace, posílají mi pozvánky na preventivní prohlídky. Přibrala mě jako nového pacienta na doporučení kamarádky, která k ní chodila.
Iva

Paní doktorka je příjemná,šikovná,mohu doporučit,Marie