Dentální hygiena
Jeremenkova 102b/1171, Praha

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Bohužel z mého pohledu neuspokojivé. Dentální hygienistka byla sice příjemná, ale po půl roce jsem navštívil jinou hygienistku - s odb. dohledem lékařky a divily se, že mám odfláknuté těžce dostupná místa. Když mi ukázaly misku, kde skutečně bylo velké množství kamene, pochopil jsem, že to není profesní rivalita, ale že práce byla odvedena jen, abych měl vnější plošky zubů vycíděné a měl dojem co práce se odvedlo. Je takové pořekadlo:-D navrh huj, vespod fuj. Takže zde již nikdy.

Jsem pacientkou paní doktorky Švábové již řadu let a musím konstatovat, že je výborná odbornice po stránce medicínské i lidské. Pracuje velmi pečlivě, vše vysvětlí, je ochotná, komunikativní. Já jsem k ní chodila s krvácejícími dásněmi, které se mi díky její péči krásně uzdravily - až se i ona sama divila :-). Mohu jen doporučit.

Jediná věc - péči u ní si hradí pacient sám, ale za těch pár stovek ročně mi moje zuby skutečně stojí.

Měla jsem pocit velmi dobré péče, přišla jsem na řadu v objednanou dobu, prostředí bylo velmi příjemné.

Tuto dentální hygienistku můžu doporučit. Ceny jsou přijatelné, péče kvalitní.

K pani Svabove dochazim jiz nekolik let a vzdy odvede UZASNOU praci! (a ze se u me zapoti)
Jsou videt skutecne vysledky a pani Svabova je velmi schopna a mila!
VRELE DOPORUCUJI!!!

U této odbornice jsem byla již poněkolikáté a její přístup je velmi profesionální, nemaže Vám med kolem huby a snaží se najít řešení případných problémů. Je pečlivá a názorně Vám ukáže, jak pečovat o chrup.. takže mohu doporučit!