Zdenka Rozehnalová, praktický lékař Pardubice

Praktický lékař Více

L. Malé 656, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Názory

K paní doktorce jsem přešla od báječné dětské lékařky, která mi jí doporučila s tím, že je ve stejném zdravotním středisku. Paní Rozehnalovou jsem ráda neměla, čekací doba v čekárně je naprosto neúnosná. Vím, že chodí ráno do domova seniorů, ale proč si proboha, když je to tak každý den, ordinační dobu nezmění? Není úplně profesionální chodit každý den nejméně o hodinu déle do práce. Dále mě vadil její přístup k anamnéze u pacienta, jakmile sem neměla nějaké příznaky, co by u onemocnění měly být, tak sem ho neměla. Přes tři týdny jsem za ní zoufale chodila s bolestí krku a uší, pokaždé jiná antibiotika, naštěstí sem se objednala jinam a vleklé angíny jsem se zbavila. Pokaždé mi doporučovala otužování jako všelék na všechny nemoci. Výborná byla ale sestřička, pohotová a schopná.

Názor přidán dne 30.03.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 23.01.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

...super...

Názor přidán dne 12.05.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 08.03.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Naprosto nedoporučuji. Budete-li paní doktorku navštěvovat s rýmou a pouze zřídka, navíc v oblečení bezdomovce, dá se její důležitost vydržet. Nejenže Vám napíše hory léků, vaši nemoc a s ní spojenou léčbu Vám důkladně s důležitostí její vlastní vysvětlí, ale zároveň stihne ohodnotit Váš zevnějšek a možná vás i polituje. Snaží se být příjemná, ale evidentně jde o naučenou pózu, ale ta její závistivou povahu jen stěží zakreje. Co se dá, zachraňuje sestřička.
Vybavení ordinace jako za krále "Klacka", počítač asi viděla jen z rychlíku.
Velice vážně uvažuji o změně lékaře neboť přístup paní doktorky považuji za zcela neprofesionální.

Doktorka , která léčí zlomeniny Ketazonem a po 14 dnech mě poslala na rentgen. Zlomenina už mi nikdy nesrostla. Docela průšvih.Jěště, že už u ní nejsem!

Poněkud komisní,ale zatím nic nezanedbala.

Souhlasim. Pani doktroka je opravdu precizní..nemam problem. Avsak sestra p.Andrlova je hlavním "tahounem" ordinace..schopna a rychla. Vzdy obdivuju jak zachova chladnou hlavu pri opravdu narocnych situacich zejmena se starsimi spoluobcany.