Praktický zubní lékař
Staškova 8/398, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pro mě je ona, jak z odborného, tak i lidského hlediska, nejlepší zubařka na celém světě, a to už více než 30 let ! :-)))
A já i tímto způsobem děkuji!

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Lidský přístup s obrovskou dávkou empatie. Paní doktorka je odborník se srdcem na pravém místě. Děkuji

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Paní Křenková je pro mne nejlepší zubařkou v Liberci. Je velmi trpělivá, pečlivá a s mým strachem ze zubaře mi i psychicky časem pomohla. Vychází se vším vstříc.

Umístění: jiné místo

Dnes jsem byla u paní zubařky a mohu jen doporučit je milá šikovná příjemná nemohu si stěžovat kdyby takových bylo víc a sestřička to samé je hodná a milá

Dnes jsem paní doktorku navštívila s akutní bolestí zubu. Nejen že se mne jako jediná!! v Liberci ujala i přesto, že nejsem její pacient, ale její přístup ke mne byl naprosto úžasný. Hned v úvodu zjistila jakou mám téměř fobii ze zubaře a proto postupovala velmi opatrně ale i tak precizně. Každopádně klobouk dolů, ošetření super a úleva od bolesti nepopsatelná! Peníze? Krom poplatku 30 Kč vůbec žádné, což mne překvapilo, když nejsem její pacientka. Za sebe mohu jenom doporučit a poděkovat!!

Dobry den
Já mohu ne musím napsat že pani doktorka je opravdu nejenom skvělá zubařka ale také citlivá , lidska a hodna žena . Já si myslim že kdo se boji nebo bál zubaře tak tady se to od naučil. Mě například ošetrila pani Kŕenkova na Vánoce přímo na štědry den odpoledne. Místo přípravy štědrovečerní večeře utíkala do ambulance mi zachránit život jelikož jsem umíral bolestí... Asi každy kdo zažil takovou bolest zubu je šťastný když se najde pak takový lidsky zubař který umí cítít s lidmi.

Díky paní doktorce se už zubařského ošetření nebojím :o), je velmi příjemná, zuby ošetřuje jemně a s citem, navíc v ordinaci panuje velmi milá a příjemná atmosféra. Já jsem s paní zubařkou spokojena, je vidět, že jí na její práci záleží, i na tom, aby se u ní pacientům líbilo a cítili se příjemně.
Zachránila mi i zuby, které mi chtěla předchozí zubařka vytrhnout, ty mi slouží další desetiletí. Doporučuji.

Musím reagovat na hodnocení zde na ty negativa a napsat,že zde jsme opravdu spokojeni a takový přístup jaký má paní doktorka i k dětem se jentak nevidí.Každý kdo je nespokojen,má možnost odejít a ne zde psát komentáře a pak přijít na další návštěvu a tvářit se jakoby nic.Mezi odborníky bych ji skutečně dala a nemohu říci že by byla na něco jiného nežli samé hvězdičky.

Výborná zubařka, ještě kdyby zvedala telefon, když se chci objednat.

Je fakt, že u paní doktorky se čeká, ale je opravdu odborník. Paní doktorka je lidská a na pacientech jí záleží a upřímně... Lépe se mi čeká v krásné a zařízené čekárně, kde mě přivítá vždy usměvavá sestřička, než v neosobním a špinavém kutlochu, kde vyleze věčně naprdnutá sestra....