MUDr. Zdeňka Kravarová

Gynekolog Více

České Budějovice 1 adresa

Gynekologie
Dr. Bureše 1/9, České Budějovice

K paní doktorce chodím už rok. A zatím jediné co zvládla bylo mi poslat recept na antikoncepci. Už od minulého roku trpím na bolest při sexuálním styku, žlutým výtokem a štípání při močení. Když jsem se v lednu objednala a řekla jsem paní doktorce co mě trápí tak mě ani nevyšetřila. Neudělala nějakou prohlídku nebo něco. Napsala mi jen nějaké vaginální tobolky a šla jsem pryč. Na chvilku to pomohlo ale bolesti se znovu vrátili i s výtokem. Paní Doktorce jsem volala tenhle týden protože jsem ji chtěla říct že se to znovu vrátilo a že bych se chtěla objednat na kontrolu 11.2 2024,zvedla mi to “mila” paní sestra která mě skoro seřvala s tim že mají dovolenou a ať si laskavě zajdu do Nemocnice. Když jsem šla do Nemocnice koukali na mě jak na blázna proč jsem nešla ke svojí gynekoložce. Řekla jsem jim jak to bylo a milý pan doktor mě vyšetřil tak jak se to dělat má. Napsal mi antibiotika a musím říct že se zatím cítím lépe. Paní Kravarová asi není špatná doktorka, ale taky má svoje mouchy

Umístění: Gynekologie péče o těhotné

K pani doktorce jsem se dostala na zacatku meho tehotenstvi. Jako jedina neustale nabirala nove pacientky, ted uz vim proc-asi proto, ze od ni utikaji. Nicmene na zacatku se pani doktorka jevila jako respektujici, profesionalni.. postupem casu, kdy jsem se i v tehotenstvi zacala orientovat a sama si vyhledavat informace, se to zlomilo. Konkretne kdyz jsem se pani doktorky zeptala na vaginalni vysetreni v tehotenstvi, a zda by toto vysetreni bylo mozne u me vynechat. To jsem byla uz v 6.mesici a byla jsem na rizikovem z duvodu prace ve skolni druzine. Tento dotaz pani doktorku totalne vyvedl z miry, dostala jsem velice afektovanou prednasku, bombardovala me pry “objektivnimi fakty”, ktere byly dost subjektivni, a ze jestli nechci podstupovat vaginalni vysetreni, rizika si odhalim sama, ona tedy nic delat nebude, tim padem pry muzu naskocit do prace a zrusi mi neschopenku. To opakovala porad dokola a jednala se mnou jak s malym frackem a nedokazala mi ani rict, proc je tedy to vaginalni vysetreni dulezite-pry kvuli predcasnemu porodu-aby to odhalila. uprimne, pokud bych zacala rodit, tak to poznam sama. Rizika spojene s vag.vys. ty evidentne neexistuji..kazdopadne pichla jsem do vosiho hnizda. Od te doby se semnou doktorka vicemene nebavila, vypsala mi papiry, vicemene nezvedla oci od monitoru a sla jsem. Vysetrila me tedy asi pak jen jednou. Take hanila Krumlovskou porodnici, ze pry tam rodicky privazuji a zavesuji vzhuru nohama, kdyz porod nepostupuje. Popsala nejake zvrhle stredoveke praktiky a nazyvala to Objektivnimi fakty dnesni doby rozeni deti v Krumlove. Hned co to bylo mozne, jsem si nechala ukoncit pracovni neschopnost abych naskocila na materskou a uz jsem tam nepachla!! Byla jsem stastna a spokojena, ze tam uz nemusim 2 hodiny vysedavat kazdy druhy tyden jen proto, aby mi mudr vyplnila papir k neschopence a zapsala mi do tehu prukazky vahu, tlak a proskrtala moc. Dalsi tehotenske poradny jsem delala primo se svou porodni asistentkou, se kterou jsem doma porodila zdravou krasnou holcicku.
Mudr Kravarovou nedoporucuji nikomu, kdo se sam zajima a chce se dozvedet neco i od lekare- zadupe Vas do zeme jako obtizneho brouka nebo vam vymeje mozek ze nevite, ci jste. Doporucila bych pani doktorce se dovzdelat a porozhlednout se po informacich z tohoto stoleti.

Umístění: Gynekologie

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila od roku 1997 a byla jsem tak nějak spokojená, až po včerejšku kdy jsem z její ordinace vyběhla s pláčem.Od roku 2015 se s manželem snažíme o miminko a když se po svatbě povedlo přirozenou cestou paní doktorka místo toho aby mě nechala doma jako rizikové těhotenství mém věku mě nahnala do fabriky, kde jsem čelila velikému nátlaku dokonce jsem se na směně několikrát i pozvracela, když jsem k ní přišla že takto už to nejde napsala mi neschopenku a já posléze na ultrazvuku zjistila že jsem potratila. Od potratu mám rozházené hormony a místo toho aby mi je doktorka uspořádala tak mě nahnala do Pronatalu na umělé oplodnění kde jsem byla teda silně znepokojená-nejedná se jim o pacientky ale o peníze.V sobotu jsem byla v nemocnici na ambulanci, kde mi pan doktor vysvětlil vše potřebné co a jak.S tím že si mám dojít k paní doktorce.Paní doktorka na mě spustila že jsem jí obešla a že jsem šla na ambulanci. Tak jsem asi měla podle ní přes víkend trpět.Tak to byla jedna věc a druhá věc byla ta, že se jí nelíbilo, že jsem si našla v Praze jiné centrum na umělé oplodnění se slovy TO JE BABIŠOVO! Na to jsem jí odpověděla, že je mi zcela jedno koho to je, ale půjdu tam kde mi pomohou a budou na mě milý.Pak si tam paní doktorka ještě něco povídala, ale to už jsem moc nevnímala, jelikož jsem věděla že už tam jsem naposled.Ještě bych podotkla že jsem vyslechla rozhovor o penězích které si paní doktorka účtuje za její zakoupený panelák-středisko.Myslím si že paní doktorka, už asi se dala na dráhu podnikatelky a né doktorky.Příští týden nastupuji k jinému lékaři.

Umístění: Gynekologie Preventivní prohlídka

Paní doktorka je báječná. Velmi vzdělaná, hodná, milá.... Zajímá se o zdraví pacientů, neodbyde vás. Jsem moc ráda, že jsem potkala někoho, komu na mě záleží a mrzí mě, že jsem o této paní doktorce nevedla dřív.

Umístění: Gynekologie

S přístupem paní doktorky i sestřičky jsem nebyla spokojená. Byli dny kdy byli obě velice milé, ale bohužel převažovali spíše ty nepříjemné chvíle.
Na paní doktorce mne velice mrzel její přístup, kdy měla veliký (bez nadsázky) problém s tím, když jsem chtěla svého manžela při konzultaci mého zdravotního stavu (nález HPV). Druhá situace, která mne přiměla odejít bylo v době, kdy jsem čekala miminko. Byla jsem v 8 měsíci a paní doktorka na mne vyvíjela psychický nátlak... v podobě - "nevadí vám, že vaše dítě nemá dostatek kyslíku? Chcete aby se vám narodilo postižené dítě....." Dle mého názoru jednala velice neprofesionálně, což si ode mne také vyslechla. Mimo to, jednala jsem dle své intuice a ukázalo se že to bylo na místě - porodila jsem doma, bez komplikací a narodila se nám krásná a zdravá dceruška.

Umístění: Gynekologie

Je to poprvé, co píšu recenzi na nějakého doktora. K pani doktorce chodím už nějakých 7 let... Zpočátku jsem byla spokojená. Ale s postupem času jsem zjistila, že doktorka i sestra jsou lidé, na místě, kde by neměli ani být. Na kontroly nebo pro recept jsem si vždy chodila s nervozitou, zda bude mít sestřička dobrou náladu nebo ne... Když neměla, tak to stálo za to. Což o to, každý máme sem tam špatný den. O čekacích dobách ani nemluvím. V den, kdy mě v telefonu seřvala jakou malou, objednala nebo neobjednala? mě buhví na kdy a třískla mi s telefonem, mi opravdu praskly nervy. ,,Profesionální" přístup pani doktorky je taky na pováženou. Obvinila mě, že antikoncepci beru špatně, protože se má zapíjet alespoň půl litrem vody nebo zajídat. V příbalovém letáčku se píše, že se má zapíjet trochou vody, pokud je potřeba. A také mojí mamce vytkla, že Vigantol si nesmí kapat jen tak na lžičku, ale je potřeba si s nimi pokapat chleba jinak neúčinkují. Toto vše mluví o její odbornosti a myslím, že to každá pozná sama. Jelikož jsem zdravotní sestra tak tyto rady nebo jak to nazvat, jsou naprosto vyčerpávající a nesmyslné. Nedoporučuji ani náhodou. Bohužel vím z vlastní zkušenosti, že gynekologů je celkem nedostatek, ale konečně jsem našla někoho jiného a jsem moc spokojená.

Paní doktorka je velice neprofesionální a arogantní. Můj problém řešila tak, že málo zapíjím antikoncepci a nařídila mi, abych ji zapíjela alespoň půl litrem vody a ještě zajedla. Přitom jak je známo, některé slečny, dámy tyto pilulky nezapíjejí vůbec, takže tato rada byla dost scestná. Pokaždé se mnou mluvila jako s nechápavým tvorem (nehledě na to, že mám VŠ a tak nechápavá zase nejsem), který ničemu nerozumí, jednala se mnou arogantně a povýšeně. Vždy když jsem šla pro recept, čekala jsem dlouhou frontu, většinou přes hodinu kvůli tomu, aby se mě paní dokonalá zeptala, zda jsem s pilulkami spokojená a po minutě jsem byla venku. Sestra do telefonu přidrzlá a když jsem se kvůli pracovnímu vytížení potřebovala narychlo objednat, tak mi víceméně řekla, že jsem se asi zbláznila, řekla mi "sbohem" a práskla mi s telefonem. Nyní jsem u pana doktora a nemohu si ho vynachválit. Jen lituji, že jsem k němu nepřešla už mnohem dříve! Takže paní doktorku absolutně nedoporučuji.

Děkuji paní doktorce Kravarové za výbornou lékařskou péči na vysoké úrovni a mimořádný lidský přístup.

Doktorka Kravarová je velice vstřícná a ochotná. Řešily jsme spolu jednak kroky před otěhotněním, tak samotné těhotenství. Vyškerá vyšetření mi byla do detailů vysvětlena, stejně tak i doporučena jiná vyšetření.

MUDr. Zdeňka Kravarová je velmi milá a vstřícná paní doktorka, chodím k ní už velmi dlouho já i mé dvě sestry. Řešila se mnou onkologické problémy i problémy s otěhotněním. Vždycky se mnou podrobně konzultovala léčbu, antikoncepci a snažila se vše přizpůsobit mým potřebám.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Obracím se na Vás s dotazem ohledně periody a bolesti při ní. Je mi 21 let, periodu mám dost nepravidelnou. Poslední tři měsíce se mi ale zhoršily bolesti. Vždy jsem ji měla bolestivou,ale dalo se to "rozchodit",poslední tři měsíce ale trpím návaly, horečkami, velkou bolesti,kterou bych na stupnici ohodnotila opravdu 10. Tento měsíc mi bylo zle natolik,ze se mi rozostrilo vidění, zalehlo mi v uších, zbelala jsem a nešlo se mi nadechnout,k tomu mi bylo zle od žaludku. Pomohlo mi teprve spaní ( 1-2 hod.), po probuzení mě břicho z periody bolelo zase "normálně " a všechny ostatní problémy zmizely.
Automaticky si to spojuji s periodou, protože mi nikdy jindy zle není a toto je již pravidelně.
Samozřejmě může být i jiný důvod, proto se chci poradit, minimálně co v dané situaci dělat, prosím. Samozřejmě si zajdu ke své lékařce, ale jsem objednaná až za 14 dní a tak bych se ráda s někým poradila dříve.
Léky žádné neberu.

Předem Vám moc děkuju za odpověď.

Doporučuji dostatečný pitný režim, je možné zkusit i jógu pro ženy, může se jednat i o zcela jiné potíže-např. se zády, běžná analgetika jste vyzkoušela?

MUDr. Zdeňka Kravarová