Gynekolog Kaplice

• „Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík. Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Gynekologie

• „Lékaře navštěvuji asi 1 rok a jsem s ním velice spokojená. I hned co sem byla tehotna tak mi pomahal a když neco miminku chybelo hned sme to resili a za vsechno mu moc dekuji Více

Budějovická 148, Velešín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem pacientkou pana doktora 30 !!!!! let. Bydlím už 15 let v ČB, ale neměnila bych.Pod jeho péčí jsem porodila dvě dcery a obě jsou dnes také jeho pacientkami, přestože k němu také dojíždí. Vynikající a osobní přístup, vždy trpělivý a laskavý, jakýkoli problém profesionálně , rychle a bezproblémově vyřešen . Vřele doporučuji!! Šárka Procházková Více

Plešivecká 130, Český Krumlov Mapa

Gynekologická ordinace

• „Jsem u Pana Doktora již 8let a poslední 4roky dojíždím 35km do Křemže. Nejlepší ženský lékař,neměnila bych nikdy

Budějovická 45, Křemže Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem s ní velmi spokojená. Vždy mi pomohla i od závažnějších problémů. Dokáže s citlivým přístupem sdělit i závažnější onemocnění . Ještě se mi nestalo, aby něco zanedbala. Když jí porovnám s předchozím gynekologem nemohu dát jiné hodnocení než to nejlepší. Více

Urbinská 187, Český Krumlov Mapa

Femina - gynekol. ordinace

• „Skvělý odborník a diagnostik s velmi lidským přístupem a zájmem o pacientky. Sestřička je jak dobrá víla z pohádky. K panu doktorovi jezdím z Ledenic, je totiž nenahraditelný. Více

č.d. 290, Loučovice Mapa

MUDr. Arne A. Kusyn - gynekologie

• Gynekolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Gastroenterolog, Internista, Neurolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

• „Pana dr můžu doporučit skvělý přístup milý a hlavně je lidský děkuji Po 20 letech jsem musela vyměnit gynekologa muj předchozí bohužel šel do důchodu a jsem ráda, že jsem si našla dochtora ze stejným přístupem za mě vsechny prsty nahoru. Více

Generála Fanty 25, Kaplice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan Neruda je moc fajn chlap.. pred mesicem sem mela tu cest aby mi odrodil moje druhe ditko..a jeste po 4 dnech prenaseni se nad nami slitoval a vybral male krasne datum 10.10. dalo to zabrat uz sem nemela silu spolupracovat ale zvladli sme to.. byl milej a pomahal .. dekuju moc Více

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

• „Dobry den tak ja mam pana doktrora jako sveho gynekologa.. ted sem u nej byla cely tehotenstvi .. ze zacatku me stvalo ze mi nikdy nic nerekne... takze sem moc nevedela ..ale postupne sem pochopila ze mma zasadu ze min info je lepsi pac maminky pry moc hledaj a plasi. Ze zacatku to byl takovy morous ale postupne se dokazal i bavit a byl mily :) Více

T.G. Masaryka 212, Český Krumlov Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

• „Výborná lékařka po všech stránkách.

č.d. 231, Větřní Mapa

Gynekologická ordinace

• „Paní doktorku mohu jedině doporučit, příjemný, milý přístup i o sestřičky. Vždy se snaží pomoci a dobře poradí.

Urbinská 187, Český Krumlov Mapa

Gynekologie Femina s.r.o