Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 900, Orlová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Po 20 letech jsem odešla. Při každém onemocnění stejné léky, ale poslední pochybení již okamžitě rozhodlo. Nejméně 3x jsem si stěžovala s bolestí na prsou, bylo mi sděleno, že to je od páteře. Při posledním vyšetření jsem ještě ten týden měla problém s dýcháním v nemocnici při banálním zákroku. Zjistilo se, že je to srdce. Ještě štěstí, že jsem tam zrovna byla. Po již skoro dvouleté léčbě, mě to stále mrzí. Občas byla doktorka i dobrá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil

JAKO LÉKAŘ JEŠTĚ UJDE ,ALE TA RYCHLOST.KDYBY VŠICHNI CHODILI DO PRÁCE JAK SE JIM ZACHCE,JAK BY TO TADY VYPADALO.MÍSTO ABY ZAČALA ORDINOVAT V 7.30.TAK V KLIDU TEPRVE V 8.30 PŘIJDE DO PRÁCE.ORDINACE SE OTEVŘE V 9 HODIN.NO MAZEC.PAK SAMOZŘEJMĚ VŠICHNI NADÁVAJÍ SESTŘE-JE PRVNÍ NA RÁNĚ.JSEM RÁDA,ŽE UŽ TAM NEMUSÍM TRÁVIT NĚKOLIK HODIN SVÉHO VOLNA.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřený profil

no katastrofa,dnes jsem u ni byla na preventivni prohlidce z prace a pani doktorka mi pripada zakomplexovana,arogantni,no hruza,doufam,ze uz ji dloooooouho neuvidim

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem se setkala, když zastupovala mou praktickou lékařku na dovolené. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné, jen čekací doba je delší, ale to je v období chřipek pochopitelné.


P
Ověřený profil

Dobrý den, k lékařce chodím již 10 let a z počátku byla ještě spolehlivá, co se týče pečlivosti vyšetření. Bohužel čekací doba je u ní příliš dlouhá a ordinuje vždy později než má. Po chvilce si dává pauzu na kafe, aby si zajistila veterináře pro psa a apod... V době šestinedělí jsem se dostavila s vysokými horečkami a mdlobou a prosila jsem sestřičku o přednostní vyšetření (doba chřipek a manžel jezdil s hladovýmn novorozenětem venku v kočárku). Slíbila, že paní doktorku poprosí, ale ta jek klábosila se známou o dovolené a já seděla na zemi mimo čekárnu skoro hodinu. Při dlouhodobých zdravotních obtíží s únavou a bolestmi mi sdělila, že jsem psychicky labilní a předepsala prášny na nervy i když se na můj nátlak o další vyšetření později zjistily vrozené zúžené cévy a sraženiny krve. Doktornu vůbec nedoporučuji, ale bohužel musím setrvat, jelikož jinde nepřijímají nové pacienty. JInak jediná pozitivní je milá sestřička, která je sice občas zmatkář, ale pracuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce taky už léta,s komunikací problém nemám a ikdyž jsem si vyžádala doporučení ke specialistovi,ať neurologie či gastro,vlastně už předem paní doktorka určila diagnozu včetně typu léku.Tudíž nemám pochyby o jejích znalostech.Sestřička je příjemná a taky komunikativní,takže jsem ráda,že tady jsou. Miluše


Ověřený profil

Doktorka mi nikdy nepomohla, mám problémy s bolestí zad, na to mi řekla at to neřeším, že jsem mladá a jednou to možná přejde. Byla jsem tam mnohokrát s žaludečními vředy a taky nic. až když jsem zvracela krev ve velkem tak se obtěžovala napsat žádanku.. a co se týče pomoci s hubnutím? řekla mi, že jsem tlustá po otci a že nikdy nezhubnu ať budu dělat co chci že je to geneticky dané. Vím, že existují případně léky na podporu hubnutí, ale těch se u ni nedočkám, naštěstí musím dát dolů ,,jen" 15 kg, tak to zvládnu snad i bez ní. Na břiše mi naskakuje boule... a prý je to určitě od páteře tak se zase nemám stresovat :-D :-D no hlavně že to bolí a nemůžu dýchat

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


jsem ráda, že k této paní doktorce už nemusím. S čímkoliv jsem k ní přišla, tak mě napřed sprdla na tři doby, že jsem tlustá (což vás opravdu v horečkách potěší). Dokonce mi jednou řekla, jestli chci dopadnout jako moji rodiče a být stejně tlustá - jako kdyby byli méněcenný tlustý tupý plebs. Katastrofa. A proč? Abych se přihlásila do její obezitologické poradny a sypala prachy jak oslíčku otřes se.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

DOBRY DEN,JA JSEM S P.DOKTORKOU MOC SPOKOJENA,JESTLI JSEM MĚLA NĚJAKY PROBLEM VŽDY MI POMOHLA,NEMUŽU PŘINEJMENŠIM REAGOVAT NEGATIVNĚ, SESTRA UPLNĚ V POHODĚ.


K této lékařce chodím přes deset let, někdy jen na preventivní prohlídku,ale stalo se,že i s nemocemi, které vyžadovaly delší a náročnější léčbu. Vždy jsem se setkala jen s profesionálním přístupem, ochotou a vstřícností, nemohu si stěžovat na nic. Také sestřička je velmi šikovná a na svém místě. Rovněž jsem na svou lékařku narazila na pohotovosti, kde se o mě také velmi dobře postarala, mám k ní důvěru a vážím si jí. Marie


Došlo k chybě, zkuste to znovu