Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

K paní doktorce se chodím léčit s bronchitidou a alergiemi (roztoči, pyl, prach, kočičí srst) přibližně 26 let. S léčenými neduhy, které se projevovaly silnými reakcemi, mi paní doktorka dokázala opravdu pomoci. Projevy zmíněných neduhů se u mě neobjevily již pěknou řádku let (cca 13) a mohu tak říct, že naordinované léčebné postupy jsou skutečně účinné. Přístup paní doktorky byl vždy věcný a svižný, možná pro někoho i rázný, ale vždy neopomenul podstatu věci. V případě potřeby paní doktorka vždy poradila i s jinými problémy. Za mě mohu paní doktorce vyjádřit veliké poděkování.

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum

Paní doktorka byla nepříjemná a arogantní. Byli jsme s dcerou dnes poprvé a taky naposled. Bez doporučení a dokumentace od předchozího lékaře se s námi vůbec nebavila a nebo na všechno odpovídala “...to mě vůbec nezajímá“
A výsledek? Přijďte za 3 měsíce, žádná rada, doporučení nebo předpis léků, které dcera potřebovala, zkrátka příšerné a neprofesionální!

Jsme u paní doktorky poměrně krátce, ale nemůžu si stěžovat - dceři skvěle léčí astma i alergie, člověk k ní má důvěru, absolutně ví o čem mluví a svému oboru opravdu rozumí. Jen tak mezi řečí poradila také mně a manželovi a její rady se osvědčily. Nemohu říct, že by pacienty odbývala - první návštěva trvala přes dvě hodiny (!!!), paní doktorka se dopodrobna zajímá i o rodinné dispozice atd. Mohu jedině doporučit!

Ochotná a vždy poradí.

K paní doktorce chodím pravidelně už 13 let a nedám na ni dopustit. Mluví z ní zkušenosti, profesionalita i zdravý rozum. Velká odbornice, které vděčím za svůj současný vynikající zdravotní stav.

Paní doktorku velice doporučuji. S dcerou k ní chodím už pár let. Pokaždé pečlivě vše probere (zda dodržuje pitný režim, zda nechrápe v noci, jak je na tom v tělocviku atd.). Neměnila bych ji, i když už k ní jezdíme skoro hodinu, protože jsme z druhé strany Prahy. V čekárně jsme nikdy hodinu nečekaly, většinou během 10 min jsme byly na řadě. Sestřičky také příjemné.
Škoda, že takových doktorů není více.

K pani doktorce chodíme cca 13 let můžu jen doporučit.Syn je alergik,astmatik a nikdy ho zbytečně nezatěžovala léky,antibiotiky.Díky její léčbě byl čím dál tím míň nemocný.Mohu jen doporučit a jen doufat ,že u ní zůstanem dlouho a nebudem muset hledat jinou.V čekárně se čeká jako všude ,málokdy se povede ,aby vás vzaly přesně na minutu a těch 10 minut snad vydržíte né?

Sice trochu svérázná, ale velká odbornice. Vřele doporučuji.

Několik let jsem navštěvoval nejmenovaného alergologa. Potíže stále přetrvávaly. Vyrazně se však můj stav zlepšil díky paní doktorce Kábrtové. Mohu všem jen doporučit. Jak píše již jeden z mých předchůdců. Svědčí o tom plná čekárna. Děkuji Adam

Velmi pečlivá a dobrá doktorka. O jejích kvalitách svědčí vždy plná čekárna. Sice musíme někdy déle čekat, ale víme, že je to ku prospěchu věci. Vyšetření totiž neodbude. Zatím co jsem se svými dětmi navštívila i jiné odborníky je paní doktorka ta nejlepší. Velmi doporučuji a divím se některým zde uvedeným názorům