Zdeňka Jamburová, zubař Plzeň

MUDr. Zdeňka Jamburová

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Táborská 15/2694, Plzeň
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Nejlepší, nejhodnější, nejskvělejší, nejochotnější, nejpřátelštější, nejšikovnější.....paní doktorka, sestřička a její SYN!!!! Všichni tři u mě mají velké a nezapomenutelné děkuju! Záleží jim na Vás a na Vašem zdraví, přemejšlí nad problémem tim, že dají ,,hlavy dohromady". Mám velký problém se zubama v mém věku, chodim k nim dost často a i když vim, že to bolí (ale ne jejich vinou) tak tam chodim strašně ráda a i se na tu bolest těšim :-))) Doporučuji


Od malička jsem měla problémy se zuby, vystřídala jsem několik zubařů. Nyní už několik let chodím k MUDr. Jamburové. Empatie, která čiší z obou dam (i ze sestřičky) se už ve zdravotnictví vidí málokdy. Obrovská profesionalita mne vyléčila z fóbie na zubaře! Od preventivních prohlídek po složitý chirurgický zákrok - všechno super. Paní doktorko a sestřičko - děkuji Vám!!! Hajšmanová


Ověřeny pacient

Až u paní doktorka jsem se odnaučila mít strach ze zubařů (mám nehezké vzpomínky na dětskou zubařku). Je pečlivá, ochotná, atd.


K paní doktorce Jamburové chodím asi sedm let a nemůžu si jí vynachválit. Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Obě jsou pečlivé a profesionální, nic nezanedbají, jsou ochotné, vstřícné. Můžu jedině doporučit. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo víc.


M

Jsem velmi spokojen s přístupem a profesionalitou p. doktorky a doufám, že ji budu moci navštěvovat i nadále.


D

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Chodím k ní již 20 let. Je velice profesionální a při práci citlivá. Velmi chválím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti