Zdeňka Jamburová, zubař Plzeň

Zubař Více

Táborská 15/2694, Plzeň
Stomatologická ordinace

Názory

Nejlepší, nejhodnější, nejskvělejší, nejochotnější, nejpřátelštější, nejšikovnější.....paní doktorka, sestřička a její SYN!!!! Všichni tři u mě mají velké a nezapomenutelné děkuju! Záleží jim na Vás a na Vašem zdraví, přemejšlí nad problémem tim, že dají ,,hlavy dohromady". Mám velký problém se zubama v mém věku, chodim k nim dost často a i když vim, že to bolí (ale ne jejich vinou) tak tam chodim strašně ráda a i se na tu bolest těšim :-))) Doporučuji

Od malička jsem měla problémy se zuby, vystřídala jsem několik zubařů. Nyní už několik let chodím k MUDr. Jamburové. Empatie, která čiší z obou dam (i ze sestřičky) se už ve zdravotnictví vidí málokdy. Obrovská profesionalita mne vyléčila z fóbie na zubaře! Od preventivních prohlídek po složitý chirurgický zákrok - všechno super. Paní doktorko a sestřičko - děkuji Vám!!! Hajšmanová

Až u paní doktorka jsem se odnaučila mít strach ze zubařů (mám nehezké vzpomínky na dětskou zubařku). Je pečlivá, ochotná, atd.

K paní doktorce Jamburové chodím asi sedm let a nemůžu si jí vynachválit. Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Obě jsou pečlivé a profesionální, nic nezanedbají, jsou ochotné, vstřícné. Můžu jedině doporučit. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo víc.

Jsem velmi spokojen s přístupem a profesionalitou p. doktorky a doufám, že ji budu moci navštěvovat i nadále.

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Chodím k ní již 20 let. Je velice profesionální a při práci citlivá. Velmi chválím.