Zdeňka Brujová, psycholog České Budějovice

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Klavíkova 13/1573, České Budějovice
Psychologická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

Dobrý den, mohla bych se zeptat, jestli jsou terapie placené? Díky Bára

Vyborna pani doktorka! V mem problemu mi poradila, kdyz se neco delo, byla schopna mi dat i jiny termin. Doporucuji.

Z řad profesionálů patří mezi lepší, v KB terapii je výborná, nedirektivní, na úzkosti perfektní. Doporučuji jako spolehlivou terapeutku.

Myslím, že patří mezi ty nejlepší - příjemná, pozorná, empatická = doporučuji !!!!!

Milá a sympatická doktorka. Dost mi pomohla.

Moc mila a sympaticka doktorka. Mam s ni jen dobre zkusenosti.

moc příjemná, hodná, milá paní doktorka , mám jí ráda

Příjemná, milá paní doktorka. V mé situaci mi moc pomohla.Jiného psychologa bych určitě nehledala.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím vás chci se zeptat jestli berete ještě pacienty. Mám dceru a má středně těžkou mentální retardaci má 19let taky pro ní potřebuju najít psychologa. Děkuji

Dobrý den, moc se omlouvám, ale v současné nepřijímám nové klienty. Z.Brujová

Dobrý den,
    doporučila bych Vám, obrátit se na pedagogicko psychologickou poradnu a zde s nimi situaci probrat. Z.Brujová