Praktický zubní lékař
Lipová 664/2, Liberec

Vážení pacienti,

Dovolte, abychom Vám krátce představili naši zubní ordinaci.
Naše ordinace je vybavena tak, abychom mohli pac...

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Zubního lékaře pana Z. Sonntága velmi chválím a mám k němu 100% důvěru. Mimo jiné obdivuji souhru lékaře se sestřičkou, když pracují přímo na mém chrupu. Já jako pacient při ošetření netrpím, právě naopak jsem v pohodě. Vždy vše perfektní i po odeznění anestezie. Cítím obdiv.

Musím jen souhlasit s názory, které již zde byly napsány a nechci se opakovat. Je to opravdu výborný pan doktor a to po všech stránkách.
Moc mu děkuji

Vyjímečný doktor. Jak po stránce profesní, tak lidské. Po předchozích zkušenostech s jiným lékařem dokáži opět s důvěrou vyhledat jeho ošetření. Příjemná je i sestřička. A společně tvoří bezva sehraný tým.

Zdeněk Sonntág skvělej zubař, konečně mám super zubaře. Šetrnej, všechno vysvětlí, skvěle opraví případný nedostatky, hezká ordinace a hlavně nenutí svoje zákroky jen pro svuj profit. Už bych neměnil.

Umístění: Praktický zubní lékař Opravy zubů

Těžko by v Liberci a okolí někdo hledal lepšího zubaře.Mohu doporučit z vlastní zkušenosti,jelikož je 5tý v pořadí.Vstřícný,pečlivý a velice šikovný.
A těch 5 hvězdiček je málo ;-)

Umístění: Praktický zubní lékař bolesti zubu

Pan doktor je profík, jedná tak i mluví. Obrátil jsem se na něj s bolestí, odmítnut jinde, a bez jakýchkoliv poznámek mě vzal a ošetřil. Nemám rád, když se mi v puse hrabe chlap, ale pan doktor je výjimka, od něj mi zákrok nevadí. Zuby jsem měl ve špatném stavu, tak mi jeden za druhým už měsíce opravuje, takže moje následné hodnocení popisuje opakované zkušenosti během posledních měsíců. Vzbuzuje důvěru, to je dar. Neblekotá cosi, na rozdíl od jiných, nejde experimentovat. Pokud dělá náročný a komplikovaný zákrok tak nestraší. Nedávno mi trhal sedmičku, zub se drolil, nešel ven, trpělivě si s ním hrál, až ho dostal celý ven. Člověk u něj v ordinaci má pocit, že snad o ty zuby ani nejde, že si přišel zarelaxovat se super uvolňující hudbou, a vlastně přitom se dělají také i ty zuby. :) Je dobře naladěn, není pesimistický, negativistický, ani kritický, a se sestřičkou provozují vzácnou souhru. Vždy jsem míval ze zubařů velký strach. Zažil jsem odmítání injekcí a jiné hrůzy. Až u tohoto doktora se tyhle staré zkušenosti odjinud začínají rozpouštět. Získal si moji důvěru, a to se zatím žádnému předchozímu zubaři u mně nepovedlo. Také je přátelský a není povýšený.

Umístění: Praktický zubní lékař extrakce moudráku

Poezie....V ordinaci zní swing, pohledná milá sestřička a šikovný doktor. Během čekání na působení lokální anestezie jsme koukli na nové modely škodovky. A to celé trvalo asi 20x déle než samotný zákrok, při kterém doktor překonal světový rekord v extrakci 8-čky? A člověk kvůli tomu strachy nespí ? Zkrátka můžu jen doporučit.

Pan Sonntág je skvělý zubař. Vždy pracuje citlivě a bezbolestně. Každý zub řeší s plnou důkladností s cílem, aby vypadal jako nový, nebo ještě lepší.... Používá moderní diagnostické metody, vč. nového roentgenu, a tak mnohdy odhalí kazy, skryté problémy dříve, než se projeví i samotnému pacientovi. Může je pak jednodušeji a rychleji vyřešit, opravit a za méně... Oporou je mu samozřejmě i pohotová a milá sestřička..a tak se pacient cítí v křesle mnohem lépe... Jiří Z. Liberec

Ja jsem s panem zubarem velmi spokojena! Je peclivy, mily a trpelivy k detem - synovi uz dvakrat vrtal zoubky a vzdy to bylo v pohode! A velke plus si u nas ziskal, kdyz ochotne osetril i meho muze s akutni bolesti, ackoliv on ma uplne jineho zubare ( toho casu na dovolene). Takze ta me super!

K panu doktorovi Sonntagovi chodíme celá rodina a jsme moc spokojení. Zatím mi vždy pohotově pomohl a na jeho práci si nemůžu stěžovat. Jeho péče je vážně kvalitní, takže se nebojím, že by něco přehlédl. Vřele doporučuji!!