Adresa

Praktický zubní lékař
Lipová 664/2, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Vážení pacienti,

Dovolte, abychom Vám krátce představili naši zubní ordinaci.
Naše ordinace je vybavena tak, abychom mohli pac...

Více

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Zubního lékaře pana Z. Sonntága velmi chválím a mám k němu 100% důvěru. Mimo jiné obdivuji souhru lékaře se sestřičkou, když pracují přímo na mém chrupu. Já jako pacient při ošetření netrpím, právě naopak jsem v pohodě. Vždy vše perfektní i po odeznění anestezie. Cítím obdiv.

J
Umístění: jiné místo Jiný

Musím jen souhlasit s názory, které již zde byly napsány a nechci se opakovat. Je to opravdu výborný pan doktor a to po všech stránkách.
Moc mu děkuji

E
Umístění: jiné místo Jiný

Vyjímečný doktor. Jak po stránce profesní, tak lidské. Po předchozích zkušenostech s jiným lékařem dokáži opět s důvěrou vyhledat jeho ošetření. Příjemná je i sestřička. A společně tvoří bezva sehraný tým.


R
Umístění: jiné místo Jiný

Zdeněk Sonntág skvělej zubař, konečně mám super zubaře. Šetrnej, všechno vysvětlí, skvěle opraví případný nedostatky, hezká ordinace a hlavně nenutí svoje zákroky jen pro svuj profit. Už bych neměnil.


D
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař Opravy zubů

Těžko by v Liberci a okolí někdo hledal lepšího zubaře.Mohu doporučit z vlastní zkušenosti,jelikož je 5tý v pořadí.Vstřícný,pečlivý a velice šikovný.
A těch 5 hvězdiček je málo ;-)


H
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař bolesti zubu

Pan doktor je profík, jedná tak i mluví. Obrátil jsem se na něj s bolestí, odmítnut jinde, a bez jakýchkoliv poznámek mě vzal a ošetřil. Nemám rád, když se mi v puse hrabe chlap, ale pan doktor je výjimka, od něj mi zákrok nevadí. Zuby jsem měl ve špatném stavu, tak mi jeden za druhým už měsíce opravuje, takže moje následné hodnocení popisuje opakované zkušenosti během posledních měsíců. Vzbuzuje důvěru, to je dar. Neblekotá cosi, na rozdíl od jiných, nejde experimentovat. Pokud dělá náročný a komplikovaný zákrok tak nestraší. Nedávno mi trhal sedmičku, zub se drolil, nešel ven, trpělivě si s ním hrál, až ho dostal celý ven. Člověk u něj v ordinaci má pocit, že snad o ty zuby ani nejde, že si přišel zarelaxovat se super uvolňující hudbou, a vlastně přitom se dělají také i ty zuby. :) Je dobře naladěn, není pesimistický, negativistický, ani kritický, a se sestřičkou provozují vzácnou souhru. Vždy jsem míval ze zubařů velký strach. Zažil jsem odmítání injekcí a jiné hrůzy. Až u tohoto doktora se tyhle staré zkušenosti odjinud začínají rozpouštět. Získal si moji důvěru, a to se zatím žádnému předchozímu zubaři u mně nepovedlo. Také je přátelský a není povýšený.


Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař extrakce moudráku

Poezie....V ordinaci zní swing, pohledná milá sestřička a šikovný doktor. Během čekání na působení lokální anestezie jsme koukli na nové modely škodovky. A to celé trvalo asi 20x déle než samotný zákrok, při kterém doktor překonal světový rekord v extrakci 8-čky? A člověk kvůli tomu strachy nespí ? Zkrátka můžu jen doporučit.


Ověřený profil

Pan Sonntág je skvělý zubař. Vždy pracuje citlivě a bezbolestně. Každý zub řeší s plnou důkladností s cílem, aby vypadal jako nový, nebo ještě lepší.... Používá moderní diagnostické metody, vč. nového roentgenu, a tak mnohdy odhalí kazy, skryté problémy dříve, než se projeví i samotnému pacientovi. Může je pak jednodušeji a rychleji vyřešit, opravit a za méně... Oporou je mu samozřejmě i pohotová a milá sestřička..a tak se pacient cítí v křesle mnohem lépe... Jiří Z. Liberec


Ověřený profil

Ja jsem s panem zubarem velmi spokojena! Je peclivy, mily a trpelivy k detem - synovi uz dvakrat vrtal zoubky a vzdy to bylo v pohode! A velke plus si u nas ziskal, kdyz ochotne osetril i meho muze s akutni bolesti, ackoliv on ma uplne jineho zubare ( toho casu na dovolene). Takze ta me super!


Ověřený profil

K panu doktorovi Sonntagovi chodíme celá rodina a jsme moc spokojení. Zatím mi vždy pohotově pomohl a na jeho práci si nemůžu stěžovat. Jeho péče je vážně kvalitní, takže se nebojím, že by něco přehlédl. Vřele doporučuji!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu