Pokratická 75, Litoměřice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Prevence

Bohužel musím dat negativní hodnocení. Vyšetření od pana doktora mě neuvěřitelně bolí a několik dní po něm krvácím. Také mě zbytečně poslal na operaci, která podle doktorů v nemocnici nebyla vůbec nutná, spíše zbytečná. Sice je milý a vše vysvětlí, ale jak je problém, řeší vse od zadu, první operace, místo vyšetření :-/
Tento měsíc mám jít na prevenci a jsem z toho vylekaná jak ze zubaře.

Pana doktora jsem nasla na doporuceni, kdyz jsem odchazela od gynekolozky, ktera mi byla hodne neprijemna. Pan doktor naopak byl velmi mily, setrny a vzdy pomohl. Odesla jsem od nej kvuli prestehovani.

tak já nemám dobrou zkušenost přestěhovala jsem se z Liberce ...chtěa jsem mít lékaře blíž zvolila jsem pana doktora Koubka..nebyl zlí ani nepříjemný ba naopak,ale jeho vyšetření mě strašně bolelo měla jsem pocit že mi vytlačí dělohu z břicha ,nevím asi je to tak správně,nejsem žádná fňukna mám 3 děti a mnoho za sebou...no nakonec dojíždím za svým oblíbeným 130km a jsem ráda ,že si mě vzal zpět ..

Velmi dobrý je dost podhodnoceno...Je výtečný...A je to letité hodnocení.Chodí k němu už třetí generace .

Dobrý den,
k panu doktorovi jsem chodila léta. Byla jsem moc spokojená a kdybych se neodstěhoala do Prahy, kde jsem se provdala a otěhotněla, určitě bych i nadále navštěvovala jeho ordinaci. Doporučuji!!!

Hodný, milý rád mi vše vysvětlil. Můžu jen doporučit..

Já osobně mohu pana doktora Koubka i pana doktora Kozáka, který u něho v ordinaci také pracuje, jen doporučit, neměla jsem nikdy problém, naopak jsem se setkala s jejich naprosto perfektním přístupem a milým jednáním. Andrea

Strašně hodný a příjemný na ženy. Rád poradí a pomůže.

Velmi příjemný doktor. Jen sestra by mohla být ohleduplnější k pacientkám, co jsi jdou jen pro recept.

Je to dobrý a svědomitý lékař a jsem s ním velice spokojena.Je to doktor,který s vámi komunikuje,což ještě stále dost lékařů nedělá.Bydlím sice v Duchcově,ale zajet do Litoměřic na prohlídku k panu doktorovi je dokonce příjemné v uvozovkách.