Praktický lékař stomatolog
Kadláčkova 894, Kopřivnice

Pan Kavka je totální magor. Jak se on správa ke svým pacientům, jak je arogantný, nepříjemný, to jsem snad nezažil nikde. Nechápu jak takový člověk může ošetřovat lidi, jak ho vůbec napadlo pracovat s lidma, měl by brát prášky na uklidnění. Mira

Oceňuji profesionální zručnost, příjemné vystupování. Dlouhé objednací doby jsou dle mého názoru dány faktem, že je široko daleko nejlepší. Ochota a příjemné vystupování jsou další pozitiva. Proto doporučuji a dávm to nejlepší hodnocení.

Navštěvuji pana doktora 18 let a jsem velmi spokojená s kvalitně odvednou prací, také co se týče přístupu nemůžu nic vytknout, je zapotřebí pochválit i sestřičky, které jsou velmi milé. Doufám, že bude pan doktor ještě dlouho ordinovat.....přeji hodně zdraví a pevné nervy Lucie Pilichová

Zdravím. Hodnocení-slabý je proto, že lékař má být citlivý k pacientovi a snažit se mu porozumět a dát mu i naději a být laskavý. To se v případě MuDr. Kafky nedá NIKDY říci ani napsat. Chová se povýšeně, arogantně už jen po otevření dveří jeho ordinace. Asi si je až příliš jistý svým křeslem. Vyčítá lidem, že mají přicházet co půl roku a asi si nedovede ta jeho študovaná palice uvědomit, že dneska návštěva nejde naplánovat na půl roku dopředu, tzn. hned po proběhlé kontrole se objednat na další, protože jinak nemáte šanci se dostat do jeho pracovního deníčku. Zkuste si to objednat se na 3 týdny až měsíc dopředu! Nepochodíte! A ještě vás čeká následně arogantní "zdrbec" za to, že nechodíte co půl roku! Jsem svobodný občan a to , jestli budu chodit co půl roku, nebo ne, mi NIKDO NEBUDE PŘIKAZOVAT, pokud to nebude v zákoně, což není!
Proto by bylo dobré takovým "pánům doktorům" asi naznačit, že jsou placení většinou z našich peněz zdravotního pojištění a jsou formou služby a tím by měli trochu upravit svůj postoj k pacientovi stylem "náš zákazník, náš pán", protože chodili byste např. ke kadeřníkovi, který by na vás byl arogantní a nutil vás chodit k němu každého půl roku a pokaždé vás "zdrbal", že se o vlasy nestaráte? Ať se zamyslí ti, co takové lidi chválí, ale já mezi tyto "chválodupy" patřit v takových případech rozhodně nebudu!

Pan Kafka je profesionální zubní lékař, v životě jsem s ním neměla konflikt, dbá na to, aby se u něj cítil člověk dobře, od té doby, co jsem přestoupila k panu Kafkovi se nemusím předem třepat strachy jako ratlík. Vždy se snaží mě uklidnit, vše mi před zákrokem vysvětlí a protože ví, že jsem opravdu strašpytel, předem mi řekne, že mi dá injekci na umrtvení, abych se nebála. Nehledě na krásný přístup k mému dvouletému synovi, komunikace perfektní, syn se pana doktora vůbec nebál a díky jeho chování mu pěkně ukázal zoubky bez jakýchkoliv problému nebo snad strachu.

Velmi dobrý přístup k pacientům,kvalitní provedení práce.

lepšího zubního lékaře neznám je to opravdu špička ve svém oboru. Jiřina

Dávám bez hodnocení z několika prostých důvodů; p. Kafka provádí rozhodně kvalitní stomatologickou práci, nicméně jeho přístup k pacientům není slučitelný se standardy mezilidské komunikace a kvalitní péče o zákazníka, který si poctivě hradí své zdravotní pojištění. Pan doktor naprosto nechápe, že jsou mezi námi pacienti, kteří mají obavy z bolesti a kteří, vzhledem k profesi, mají tak trochu svázané ruce při dodržování termínů objednaných návštěv. Běžný argument pana doktora je, že na umrtvování není čas, a tak se Vám desítky minut vrtá při silné bolesti v zubu, dokud se z toho nepočůráte, a následně se diví, že na další opravu zubu nedojdete už jenom ze strachu, co se bude dít tentokrát. Chování u něj je často navíc velmi povýšené a arogantní, jako byl jediným zubařem v kraji. Tyto skutečnosti mě u pana doktora velmi mrzí, protože jeho práci považuji za nadprůměrně kvalitní, ale vzhledem k jeho obecnému přistupu při výkonu jeho povolání jsem se rozhodl odejít.

Mudr Kafka je asi z profesního hlediska odborník, nicméně já s ním mám jinou zkušenost.Když se mi ulomil přední zub, pozval mě na ošetření až po 14 dnech. Vysvětlil mi, že nemůže dva lidi posadit na jedno křeslo, takže musím počkat. Byla jsem tehdy v pátém měsíci těhotenství, hormony celkem pracovaly a já jsem se rozbrečela do telefonu.(vím, není to normální reakce, dnes bych se zachovala jinak, ale prostě- stalo se.) Když jsem za ním po 14 dnech přišla, zub mi opravil a řekl, že si nepřeje, abych k němu nadále chodila. Jsou to dva roky, nešla jsem od té doby k jinému zubaři, protože se s tím stále nemůžu srovnat.