Adresa

Kardiologická ambulance
Černopolní 3, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Kardiologická ambulance Jiný

Perfektní přístup ve všem. Pan doktor profesionální expert, chápe i malé děti, vše pečlivě vysvětlí. Sestřička skvělá, milá, napomocná, pomohla zabavit dítě s úsměvem když bylo potřeba anižby musela. Děkujeme za zkušenost, že i takhle může a měla by vypadat ordinace a přístup k malým dětem u lékaře.
Děkujeme

Z
Ověřený profil

Příjemný a sympatický doktor. Šla jsem tam v 21. týdnu těhotenství na srdíčko prtěte. Vyšetření proběhlo snad do pěti minut, vše v cajku samozřejmě. Sestřička byla usměvavá a vstřícná Ordinace, čekárna, toalety, celé prostředí je takové malé ale útulné. Spokojenost.

Ověřený profil

Jako kardiolog je dobrý , kéž by však nálezy které zjistí uměl předat včas i jiným odborníkům , nebo alespoň doporučil kontrolní návštěvu pacientovi u jiného specialisty ....
Přiznám se - tohle je hodně osobní .


Pan doktor Jelínek má v péči mého skoro 17 letého syna již několik let. Při každé kontrole je velice příjemný, všechno nám vysvětlí. A stejně tak i jeho sestřička.. Neměnili by jsme.


Moc se těším červen a Pana doktora zase uvidím.


Dobrý den
Jako aktivní sportovec byl syn na kontrolním vyšetření. Pan doktor mu objevil vážnou srdeční poruchu a nařídil zákaz veškerého sportu a namáhavého pohybu.
Vzhledem k závažnosti této diagnozy jsme podnikly 2 kontrolní vyšetření v renomovaných nemocnicích, kde žádnou takovou diagnozu nepotvrdili !!!
Doporučuji proto všem, u kterých pan doktor našel nějakou srdeční vadu a zve si pacienty na pololetní kontroly, aby absolovovaly kontrolní prohlídku na jiném odborném pracovišti.Třeba se vám také stane, že jinde nic neobjeví a vy jste zdraví !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

U tohoto lékaře jsem byla na žádost naší dětské lékařky, která malé v několika měsících našla ozvy na srdíčku. Celá vyděšená jsem tak doběhla a čekala v čekárně, až mne sestra zavolá... Když se tak nestalo ani za hodinu, která uplynula od doby, na kterou jsem byla objednaná a malá začala mít hlad, tak jsem odvážila sestry zeptat, jestli na nás nezapomněla a bylo mi uštěpačným tonem sděleno, že jsem přišla o tři minuty později a z toho důvodu budu na řadě, až odejdou všichni pacienti. Věřte, bylo mi do breku, byla jsem vystrašená, několika měsíční kojenec mi tam neustále plakal a takovéto jednání jsem ještě nikdy nezažila!! Na druhou stranu, když jsem se po dvou hodinách dostala na řadu, pak doktor byl na rozdíl od sestry velmi příjemný a ochotný a veškerá vyšetření mi srozumitelně vysvětlil. Je mi líto, že z důvodu chování jeho personálu nemůžu dát jiné hodnocení a myslím že "sestra" s takovýmto chováním do ordinace nepatří.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je velmi vstřícný a pečlivý. Má lidský, klidný přístup. Dodržuje časy, na které jsou pacienti objednaní, což jinde zdaleka není samozřejmostí. Velice ráda jsem k němu přešla z jiného zdravotnického zařízení a byla jsem jak "jiříkově vidění". Co je zde samozřejmostí, jinde bylo na obtíž. Mohu jen doporučit. Příznivé atmosféře jistě napomáhá i milá sestřička.


pan doltor Jelínek je prostě nejlepší


Naprosty profesional, velka spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti