Sam.ord. PL - stomatologa
Husova 191/IV, Vysoké Mýto

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa zkažené zuby

Na staré kolena jsem konečně sehnala dobrého zubaře, který mi dal všechny zuby do pořádku za pár korun, v Pardubicích se platí minimálně třikrát víc. Jeho práce je precizní a měli byste se k němu až k zemi klanět, protože až pujde do duchodu tak už lepšího zubaře neseženete.

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa

Nechápu, jak si tenhle pán může říkat " Mudr." Přišla jsem k němu s pětiletou dcerkou na pohotovost. Doslova nás vyhodil z ordinace bez ošetření, protože dcerka se bála. Doktor a jeho nepříjemná sestra její strach ovšem vyhodnotili jako vztek, sestra se chovala neurvale a doktor na dcerku nepromluvil normálním tónem. Poté, co dcerka nechtěla otevřít pusu ji doktor Hendrych opakovaně vyzval, ať si jde, že jsou to její zuby. To prosím řekne lékař pětiletému dítěti!!! On i sestra se zachovali krajně neprofesionálně a bezcitně. Přitom na pohotovosti v Pardubicích, kam jsme odjeli, dcerku lékařka zvládla během okamžiku a po pár minutách jsme odcházeli ošetřeni. Přístup doktora Hendrycha ovšem nemá s profesionalitou co dělat, je to bezcitný a arogantní a jeho sestra se mu ve všem vyrovná. Jaký doktor, takový personál. Této ordinaci se budu velkým obloukem vyhýbat a totéž doporučuji všem!

Chodím k němu mnoho let a řekl bych, že je to pomalu a jistě horší. Sestra je uplně na houby, je nepříjemná, arogantní až drzá a doktor jí nic neřekne. Na bolestivé (bez ohlášení) jsem čekal i 3h, což je sakra hodně, kdy přednost mají objednaní pacienti a vy čekáte a čekáte a nic se neděje. Když se chcete objednat, sestra vám nabídne termín za 2-3 měsíce, že dřív "není volno". Plomby, které mi dělal lékař, po letech postupně vypadaly a musely se dělat nové. Dopředu doktor neřekne, kolik bude co stát, takže se někdy nestačíte divit výsledné ceně. Jinak ale doktor je pečlivý a dá se s ní bavit, ale celkově bych řekl, že je to rok od roku horší (chodím k němu cca 15 let). Nikdy mi např. nenabídl rentgen zubu, což dnes jinde dělají už standartně. Celkově - uvažuju o změně lékaře, protože nejsem moc spokojen.

Ve městě se tehdy říkalo, že je ten nejpečlivější tady, tak jsem začla chodit k němu. Byl milý, snažil se mi některé věci vysvětlit, vždy bylo hrozné jen to čekání, kdy sestra pouštěla přednostně své kamarádky a pak až přišli na řadu objednaní pacienti. Občas teda do mě také šily pan doktor se sestrou, že ty zuby mám špatné. Ano já vím, po několika letech na antibiotikách nemám skoro sklovinu a nepotřebuju to slyšet stále do kola, pokud v tom není návrh řešení. Ale říkala jsem, že to aspoň budu mít kloudně zpravené a narozdíl od své ženy nemá problém zub při zákroku opíchnout. Poté se mi však stalo, že 3 dny po preventivní prohlídce, kdy pan doktor chválil, že tam není ani jeden kaz a máme vše zpravené mě chytla ve škole osmička. Byla jsem tehdy na emergency a když se mě zubař zeptal, jestli vím o tom, že tam mám 12 kazů, tak jsem byla v šoku. Ukázal mi je jak přes rengen tak přes zrcátko některé. Věřím, že některé byly drobné a mám je vždy po 2 (protože se mi dělají mezi zuby) tak že by to mohl přehlédnout, ale takovéhle množství a když byly viditelné i přes zrcádko? Navíc po 3 letech, co k panu zubaři již nechodím, tak mám už předělanou většinu plomb, co mi dělal, protože pod nimi zůstali kazy, které si bohužel za tu dobu začli žít vlastním životem.

Chodila jsem k němu do 15ti let a od něho jsem měla odpor k zubařu. Ano on jako člověk je sice milý ale ta sestřička opravdu stojí za prd. Rozhodně nedoporučuji rodinám s malými dětmi. Vždy když mě bylo asi 10 poprvé mě vrtal zub a na ten zážitek nikdy nezapomenu. Hrozně jsem bála až někdy brečela a setřička na mě akorát pokřikovla a vyhrožovala jestli o ten zub chci přijít než aby mě utěšovala a pan doktor se přidával. ani nechci komentovat zákrok při kterém byl velmi hrubý a velice bolestivý přitom mi říkal že kaz je velice malý. Nehledě na to, že mi plomba ta asi 2 týdny vypadla. Poté co jsem přestoupila k Mudr. Podgornému jsem velice šťastná a chová se k lidem velice pěkně a on mě zbavil špatného postoje k zubařum díky jeho komunikaci a ostatním vlastnostem. pan Podgorný mi vyrtal 3 a ani jednou mě to nebolelo a i po 3 letech blomby stále drží. takto bych shrnula špatný začáte se zubaři u pana Hendrycha

C

K panu doktorovi chodím asi tak pátým rokem, ale až dnes mě poprvé vrtal a to rovnou hned dva zuby. Při zákroku byl velmi milý, pečlivý a citlivý a ani to nebolelo. Ale jelikož jsem byla vrtaná po delší době (10 let) neměla jsem vubec ponětí o tom kolik se za plomby platí. Takže když na mě sestřička po zákroku vybalila 900 Kč, byla jsem nemile překvapená. Teď jsem si zjistila, že to je běžná cena, ale myslím, že by se pan doktor vyvaroval řadě nepříjemných situací, kdyby vždy už před zákrokem pacienta seznámil s tím kolik to bude stát a za co bude pacinet platit. A nebo uplně nejlépe mít např. v čekárně nějaký ceník.

Chodila jsem k němu v dětství a získala jsem tím odpor k zubařům který jsem dlouho překonávala, býval arogantní a dost drsný...nevím jak teď

P. Hendrych je pro mě nejen úžasný lékař, ale především člověk. Jedním slovem, rozdal by se. Jsem u něho již sposta let a při jakýchkoliv problémech si dokázal nonšalantně poradit, i přesto, že se mnohdy zapotil. I když je hodně unaven, přesto zvládá přástup k nám pacientům skvěle. Možná je pravda, že se tady trochu déle čeká, ale když vím, že za dveřmi je láskyplný člověk, tak mě to stojá za to si počkat. Kdo nemá dostatečnou trpělivost, ať jde jinam, ke ho ošetří možná rychleji, ale možná i bez srdce.
P. doktorovi přeji pevné zdraví, aby nás ještě nějaký čas mohl hladit svou láskyplnou péčí.¨
Sestřička...no je trochu razantnější, ale baví mě z ní loudit usměv a myslím, že tam dělá urřitou ochranu i p. doktorovi. Jde z ní trochu auritativní zima, ale mnozí potřebují i trochu zchladit. Takže jejich ordinace má vyrovnané energie.Mně je tam fajn a můžu z celého srdce doporučit.

K panu doktorovi chodím již 15 let a jsem vcelku spokojena. Snaží se vždy zub zachránit, vše vysvětlí, je vstřícný a milý. Objednací doby jsou problém, to ano a i doby pro bolesti. Ale řekla bych, že je to tím, že pan doktor je velmi pečlivý a a snaží se věnovat dostatečně kvalitnímu ošetření zubu, což někdy zabere více času. Sestřička je hodná, je pouze svérázná. Doporučovala bych každopádně panu doktorovi lépe plánovat ošetření, aby nedocházelo ke zbytečným časovým prodlevám.

Jako laik mám dojem, že jako stomatolog patří p.doktor k těm dobrým. Chování k pacientovi velmi dobré, mně se líbí, že mi vždy vše vysvětlí a pohovoří o problému. Snad jen sestřička, občas se i usmívá, většinou ale diriguje pacienty a skáče p.doktorovi do řeči, po odborné stránce je nad doktora !!, chcete-li cokoliv podotknout, je nepříjemná, mluvit vás nenechá. Po zavedení poplatků nepožádá slovy : 30,-Kč, prosím, ale štěkne 30,- korun! Slovo děkuji také nepoužívá. Je to hezká sestřička a úsměv by jí slušel.