Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - Ambulance gastroenterologie
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Paní docentka byla velmi příjemná a vstřícná. Velmi mě nadchl její citlivý přístup a důkladné vyšetření. Doporučuji.

Velice vstřícný přístup, moc mi pomohlo vše vysvětlené. Přístup její a sestry byl pro mě dobrou zkušeností, že není potřeba se bát. Z vyšetření si nic nepamatuji, ale přístupem k lidem, co se bojí, to bylo skvělé.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - Ambulance gastroenterologie gastroenterologická konzultace

Mě víceméně nic moc není ,takže se mi léčba hodnotí složitě ???? ale přístupem ,vlídnosti je skvělá a jsem rád za takovou lékařku a když jsem něco chtěl vždy se snažila pomocí

Velké zklamání. Paní docentka je pro pacienty dostupná pouze ve čtvrtek od 14 do 16 hodin a to jen někdy. Má na vše dost času. Když jsem měl větší zdravotní problém, přistupovala velmi laxně. Změnil jsem lékaře a je to nebe a dudy!

Vynikajici profesionalni pristup, vzhledem k me rodinne anamneze nenechala nic nahode, problem zacla okamzite resit. Jsem moc rad, ze jsem se k ni do poradny dostal, ve svem oboru je opravdu kapacita.

Mohu pouze souhlasit se vším uvedeným. Není co dodávat, snad si jedině přát více takových doktorů.

Velmi dobrý přístup, bezbolestná vyšetření. Je vidět že paní doktorku pacient skutečně zajímá a chce mu pomoci. Možnosti nejmodernější léčby. Po několika letech stále naprostá spokojenost jak s paní doktorkou, tak sestrami na oddělení.

doporučuju.... zachránila mě před operačním sálem, který by byl jen dočasným řešením. pak nasadila mi léčbu, která mě dala do kupy tak, že můžu žít prakticky normálně :)

Paní docentku znám ještě z jejího působení v poliklinice na Karlově náměstí. Profesně i lidsky na vysoké úrovni, je úžasná..)) Při komunikaci s ní nevím a neznám co to je bariéra, mezi lékařem a pacientem. Přeji jí hodně pracovních i osobních úspěchů, je to člověk na svém místě !!

K paní doktorce již chodím dvacet let, je velmi vstřícná a vždy dokáže poradit a pomoci.Je určitě velmi dobrý specialista,mám k ní jako k lékaři velkou důvěru.