Adresy (2)

Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - Ambulance gastroenterologie

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - Ambulance gastroenterologie gastroenterologická konzultace

Mě víceméně nic moc není ,takže se mi léčba hodnotí složitě ???? ale přístupem ,vlídnosti je skvělá a jsem rád za takovou lékařku a když jsem něco chtěl vždy se snažila pomocí


P
Ověřeny pacient

Velké zklamání. Paní docentka je pro pacienty dostupná pouze ve čtvrtek od 14 do 16 hodin a to jen někdy. Má na vše dost času. Když jsem měl větší zdravotní problém, přistupovala velmi laxně. Změnil jsem lékaře a je to nebe a dudy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Vynikajici profesionalni pristup, vzhledem k me rodinne anamneze nenechala nic nahode, problem zacla okamzite resit. Jsem moc rad, ze jsem se k ni do poradny dostal, ve svem oboru je opravdu kapacita.


P
Ověřeny pacient

Mohu pouze souhlasit se vším uvedeným. Není co dodávat, snad si jedině přát více takových doktorů.


P
Ověřeny pacient

Velmi dobrý přístup, bezbolestná vyšetření. Je vidět že paní doktorku pacient skutečně zajímá a chce mu pomoci. Možnosti nejmodernější léčby. Po několika letech stále naprostá spokojenost jak s paní doktorkou, tak sestrami na oddělení.


Ověřeny pacient

doporučuju.... zachránila mě před operačním sálem, který by byl jen dočasným řešením. pak nasadila mi léčbu, která mě dala do kupy tak, že můžu žít prakticky normálně :)


Paní docentku znám ještě z jejího působení v poliklinice na Karlově náměstí. Profesně i lidsky na vysoké úrovni, je úžasná..)) Při komunikaci s ní nevím a neznám co to je bariéra, mezi lékařem a pacientem. Přeji jí hodně pracovních i osobních úspěchů, je to člověk na svém místě !!


K paní doktorce již chodím dvacet let, je velmi vstřícná a vždy dokáže poradit a pomoci.Je určitě velmi dobrý specialista,mám k ní jako k lékaři velkou důvěru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti