Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

40 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Spokojenost s přístupem a precizností během vyšetření. K panu doktorovi chodím již řadu let. Je to profesionál.

Ověřený profil

Pan doktor je profesionál. Jen jsem velice zklamaná že za výpis z karty chce 150 kč. A ještě ho nestihne za včasu. Myslím si že je to moc. Nikde jsem neplatila víc jak 50 kč. Odcházíme celá rodina takže nás to výjde 600 kč.

E
Ověřený profil

Pana doktora můžu doporučit. Opravdu skvělý doktor. Jen se mu nějak nepovedl výběr sestry, ale to neznamená, že bych ho kvůli tomu vyměnila.

M
Ověřený profil

Panu doktorovi vděčím, za to,že při mé oční vadě neriskoval a napsal doporučení na porod císařem. To jiní dva lékaři odmítli- div ze mne neudělali symulanta.S čekáním je u p. doktora problém - jako jeden z mála oftalmologů neobjednává s výjímkou dětí a zřejmě glaukomové poradny. Sestra byla vždy odměřená, neusměvavá, což jsem zkousla. Ale samozřejmě by to tak nemělo být. Nyní z důvodu přestěhování stále hledám tak dobrého lékaře jak je p.dr.Popelka a hledá se velmi těžko.

R
Ověřený profil

Velice dobrý lékář a právé proto má narváno.Já jsem mu to už dávno říkal,ať u něj funguje nadstandard.

O
Ověřený profil

Nechápu, vy hlupáci, proč dáváte špatné hodnocení panu Popelkovi kvůli sestře, která nemá s jeho odbornou schopností, která je mimochodem vyhlášená, vůbec nic společného! Tak si založte znamasestra.cz a tam si klidně drbejte, nadávejte a pomlouvejte až do aleluja.... Pan Popelka je vynikající lékař, mně a spoustě mých známých vždy výborně poradil a pomohl. Proto k němu také chodí tolik lidí a v důsledku toho si bohužel v čekárně vždy počkáte. Možná vás nepotěší přepracovaná sestra, ale všichni jsme jen lidi, takže se to dá pochopit. Pana Popelku vřele doporučuji!

A
Ověřený profil

Je pravda, že ta čekací doba je hrozná, ale jednou za čas se to dá vydržet. Když si člověk vezme s sebou třeba knížku... Sestra není zrovna nejlepší, ale tak není podstatná ona ale pan doktor a ten je bezvadný. Profesionální přístup, sympatický a vždycky se mi snažil z plných sil pomoct. Takže díky panu doktorovi bych jinam nešla! Je super!!!

F
Ověřený profil

U tohoto lekare jsem byl poprve a naposledy! Plna cekarna lidi, kteri tu cekali i od 9 hodin,pricemz jeste ve 12 nenebyli vyrizeni. Jednani sestricky velmi arogantni a neprijemne, dlouho jsem se nesetkal s takovym to chovanim! Vysledek pul dne dovolene me pritelkyne a moje propustka ze zamestnani k nicemu, ve 12 hodin nam rekli, ze mame prijit dalsi den, tudiz akorat problem v praci. Uz nikdy vice!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H

Dobrý den, pan lékař bude fajn, odborně zdatný. S jeho péčí jsem spokojená, nebo spíše v mém případě oční vady se toho moc dělat nedá, naordinoval jeden lék, který snáším dobře. Co se týká sestričky - všimla jsem si, že opravdu neochotná a nepříjemná je na starší lidi. K mladším nebo střednímu věku si uvedené jednání nedovolí, ovšem byť má třeba pacientů plno a práce plné zuby příp. i soukromé problémy - takové věci se stávají, nevidím nejmenší důvod proč zatěžovat a přenášet náladu na okolí, taktéž uvedené v práci nedělám. Doporučuji vyměnit sestřičku, zkvalitnět prostředí čekárny a ordinace - to jde ale asi tíž nebo je menší snaha, když se jedná o pronájem, byť tímto se dělá dobré jméno...A dále zavést objednávání. Jako pracující člověk absolutně nemohu přijít k lékaři na 8 hodinu (nebo dříve, abych byla "první", protože v takovém případě se mi stalo, že stejně přede mnou bylo takových, kteří chtěli být první, vícero...), protože prostě trvávím 1 až 3 hodiny u lékaře vyčkáváním v přeplněné čekárně neobjednaných pacientů. Určitě i pan doktor si váží svého času a nechtěl by takto kdekoli čekat. Řeším tuto situaci tak, že přijdu těsně po polední pauze, sice někteří lidí čekají v době oběda na lékaře, ovšem není jich tolik, a je to rychlejší než-li ráno.

Ověřený profil

Pan doktor na mě udělal opravdu nejlepší dojem. Byla jsem na vyšetření se svým 17ti měsíčním synkem a byla jsem nadšená. Ačkoli jsme nebyli objednaní a museli jsme hodinu a půl čekat, setra nás vzala namísto někoho, kdo nepřišel. Žasnu tady nad jejím negativním hodnocením. Na synka se pěkně tvářila, byla moc milá, pan doktor ho vyšetřil velmi precizně a přitom s ohledem na jeho věk, takže chlapeček ani neplakal, když na něj mířil přístroji. Navíc nám všechno polopaticky vysvětlil, jsem opravdu moc ráda, že nás pediatr doporučil právě sem!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti