Ord. praktického lékaře stomatologa
Nádražní náměstí 599, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Po ošetření pětky se mi zanítila, několik let mi ji léčil vložkami, zánět se později přestěhoval do sousední čtyřky, o kterou jsem nakonec přišel (zub praskl vejpůl při požívání čerstvého chleba). Dle názoru mé stávající zubařky na skořepinový zub (tzn. s vyvrtaným středem) nepatří amalgám, a to ani v případě, že dočasně kryje léčivou vložku, protože je přichycen mechanicky a funguje jako klín narozdíl od bílé výplně, která drží chemicky - jako lepidlo. Takže si budu dělat implantát za cca 30 000, slovy třicet tisíc Kč. Známá zubařka se mi smála, jak mi může léčit zub tak dlouho - to je jakoby ti roky léčili hnijící ruku - říkala mi, ale já to chtěl nechat dodělat jednoho. Nakonec se zjistilo, že v pětce byl zapomenutý neošetřený kanálek, tu se tak ještě podařilo zachránit.

Ve výkazu péče mé pojišťovny jsem zjistil několik injekcí, které jsem ve skutečnosti nedostal.

Neuvěřitelné, říkáte si, je to ale ještě slabá káva oproti tomu, jak dopadla moje matka. Bohužel, dle podmínek, nejsem oprávněn zde o tom psát.

Slabá pracovní doba - málo ordinacích hodin.

Když se nevyptáváte, žádných informací se vám nedostane.

Kdysi prý býval kvalitním lékařem...

Jsem docela spokojený

S manželkou navštěvujeme oba pana doktora Baiera.Bohužel dnes máme protézky,ale ne vinou pana doktora.Po,celé roky se snažil i to málo co nám zbývalo zachránit.Vzhledem k tomu,že jsem vystřídal z důvodu pobytů na více místech,řadu zubních lékařů a vždy jsem je hodnotil,že mi pomáhali,stejně jako mojí manželce,k panu doktorovi chodíme pravidelně na kontroly a svůj názor jemu i velmi přívětivé sestřičce jsem ohodnotil tak,že mi to připadá,že nechodíme k lékaři,ale k dobrým známým na návštěvu.

Dlouho jsem chodila k panu doktorovi,pred nekolika lety mi udelal sklovinu na prednich zubech,po par letech mi ji musel opravil,pak se zacala odstipovat,casteji a casteji a stalo mne to hodne penez a predni zuby jsem mela ve dvou odstinech.Prestala jsem tam chodit a dnes mam jineho zubare,ktery se podivil nad mou sklovinou.Dnes mam hezke predni zuby a rada se smeji,mam je i levnejsi.

Pan doktor mě a mé rodině vždycky pomohl a svou práci odvedl na 1.

Služeb pana Baiera využívám již roky a vždy jsem byl spokojený. Milan Šelbický

nova sklovina co po tydnu opada, to se opakuje i podruhe takze uz ne diky. zustaly mi obrousene zuby bez skloviny a uz k nemu nikdy nepudu

Já jsem velice spokojená, příjemný člověk (což je u zubaře velmi důležité) a hlavně od té doby co k němu chodím mám zuby v perfektním stavu. Zuby se snaží nejdřív zachránit než začne trhat.

Chtěla bych nesouhlasit s příspěvky podemnou,s panem doktorem jsem spokojena jak já,tak i manžel.Přešli jsme od jiné DR, která jenom uměla trhat zuby!!!Až pan doktor nám pomohl.Je to dobrý specialista jsem spokojena!!!!!!Sestřička je milá.