RV-densmed s.r.o.

(28 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

RV-densmed s.r.o.

Chittussiho 9/1001

71000 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Danuše Roubcová

  Neurolog, MUDr.

  • K

   Myslim že je to případ od případu,nikdo nema diplom na universální odhad.Ja sem se skoro rok trapil sbolestma celeho těla,nastoupily i závratě,pani doktorka mě vyšetřila a odeslala na EMG a vyslek sedostavil,masivni tetanie.Intenzivní léčbou mne behem dvou tydnu postavila na nohy.Dekuju moc ,citim se znovu ve formě jako kdysi. Trač K.

  • Přišla jsem k lékaři s bolestí kloubů , svalů, nemožnosti hýbat prsty a bolestí hlavy. Mám boreliozu, myslela jsem si, že mi na neurologii pomůžou jelikož mám zasaženou nervovou soustavu... Byl to velký omyl, hned u první návštěvy mi bylo řečeno, že všechna ta bolest je jenom v mé hlavě, že si to moc beru... Udělala mi testy na boreliozu Elisu i WB a pozitivní IGM na Borelie a igg hraniční, tudíž akutní fáze LB. Řekla mi , že to není možné a poslala mě gynekologii ... Za mě nevzdělaný a neprofesionální jednání se žádnou snahou se sebevzdělávat.. Takový lékaři by u nás neměli vůbec ordinovat... Jenom píšou diagnozy pro pojišťovny... Obrátila jsem se na lékařskou komoru...

  Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře


 • Veronika Roubcová

  Zubař, MDDr.

  • P
   Umístění: RV-densmed s.r.o.Služby: modelace - vyrovnání zubu 1

   Skvělá práce! Vlastně jako vždy .-)
   Veliká spokojenost. Paní doktorka je precizní a jde poznat, že jí to baví a má radost z dobře odvedené práce, kterou u mě měla vždy, ale ne dobře, ale výborně .-)
   Procházková

  • M

   V této ordinaci jsem byl s veškerou péči spokojený. Přesto musím udělit neutrální komentář, protože na otázku proč nepoužívám mezizubní kartáčky jsem odpověděl, že to není pro mě pohodlné sestřička reagovala písklavým hlasem "ale, ale, ale".
   I přes tento malý incident, tuto zubní praxi doporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře