O nás

Odstraňme bariéry, pojďme dál
Léčba slovem
Vím, jak podpořit pozitivní změnu a udržet stabilitu. Plně chápu příběhy a situace svých klientů. Kromě teoretického základu mám sám některé hraniční momenty prožité.
S lidmi jsem v pravidelném kontaktu. Nic lidského mně není cizí. Kousek společně cesty během psychoterapie vnímám jako podporu klienta. Spolu to dokážeme!
Pokud jste se rozhodli hledat a nalézt, můžete vytočit telefon a domluvit si schůzku.
Výcvik v psychoterapii realizuji podle zásad, vybral jsem si HERMÉS SOLUTIONS TRAINING - strategické a systemické kooperační a komunikační přístupy v psychoterapii a hypnoterapii aneb od Miltona H. Ericksona k systemickým na řešení zaměřeným přístupům.
Pevně věřím, že kvalitní detekcí priorit, které člověk má nebo tuší, můžeme odblokovat zábrany a najít cestu nebo ji upevnit. Chodník, po kterém v životě jdeme, by měl být pevný.
Neškatulkuji, nekategorizuji, nemám na to právo ani patent. Z každého semínka může vyklíčit hezká rostlina.
Těším se na setkání právě s vámi.
Váš
Jan Beer
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    PhDr., Mgr. et Mgr., Lic. Jan Beer, MBA Individuální psychoterapie (50 minut)

Doktor Beer působí sympatický, příjemně a má snahu pomoct.

Děkuji za Váš názor. Klient/pacient je pro nás vždy na prvním místě. Jan Beer

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    PhDr., Mgr. et Mgr., Lic. Jan Beer, MBA Individuální psychoterapie (50 minut)

Mohu jen doporučit! Mám za sebou zatím první návštěvu a velmi mi pomohla. Pan doktor je naprosto úžasný, má velké pochopení a srdce na správném místě. Není co vytknout, odcházela jsem s velmi příjemným, povznášejícím pocitem. Těším se na další setkání. Mnohokrát za vše děkuji!

PhDr., Mgr. et Mgr., Lic. Jan Beer, MBA

Pěkný den, Lucie. Naší snahou je nejen pochopit podstatu problému, ale hlavně jej úspěšně vyřešit. Jsem rád, že se daří. Přeji příjemný den, Jan Beer

PhDr., Mgr. et Mgr., Lic. Jan Beer, MBA Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan doktor má velmi milý a empatický přístup. Porozuměl, že každý problém je individuální a potřebuje své řešení. A mimo jiné dělá výbornou kávu.

PhDr., Mgr. et Mgr., Lic. Jan Beer, MBA

Děkuji Vám za komentář. Vážím si každé formy zpětné vazby.

PhDr., Mgr. et Mgr., Lic. Jan Beer, MBA Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan doktor rychle vystihl podstatu problému a zařadil mě do terapeutické skupiny, která je báječná. Spokojená jsem byla i s individuální terapií, kvůli které jsem přišla.

PhDr., Mgr. et Mgr., Lic. Jan Beer, MBA

Děkuji za důvěru. Jsem rád, že se Vám daří. Děláte mílové kroky směrem vpřed - věřím, že brzy těžké období překonáte. S úctou Jan Beer

Kontakt

Mánesova 1080/3, Praha 12000 Zobrazit v Goole Maps