AKTUALITY: Jak na zdravé zuby? Především prevencí! Za 890 Kč ! Nabídka platná do 20.12.2014 Prohlídka zahrnuje komplexní vyšetření chrupu: - zhotovení panoramatického rentgenu pro celkový př... Více

BRANDEIS CLINIC

Králodvorská 13

110 00, Praha, hl. město Praha

AKTUALITY:

Jak na zdravé zuby? Především prevencí!
Za 890 Kč ! Nabídka platná do 20.12.2014

Prohlídka zahrnuje komplexní vyšetření chrupu:

- zhotovení panoramatického rentgenu pro celkový přehled a orientaci
- diagnostiku kazů
- diagnostiku onemocnění sliznic a měkkých tkání
- stanovení léčebného plánu včetně konečné ceny navrhované léčby.

Plastická chirurgie - sleva na víčka 20%. Dolní víčka nyní za 12 800 Kč a horní víčka za 11 200 Kč v lokální anestezii.

Naše filozofie
Vzhled není v životě tím nejdůležitějším, ale leccos o nás vypovídá. Pěstěný zevnějšek naznačuje stejně precizní přístup i ke zbytku života.

Pocit vlastní atraktivity s sebou nese dva příjemné vedlejší efekty: sebevědomí a otevřenou cestu k bezstarostnému životu. Se zdravým sebevědomím totiž ruku v ruce přichází i úspěchy v pracovní a soukromé sféře.

Vize našeho týmu
Naším cílem je vám pomoci, abyste se cítili dobře. Máme k tomu všechny nezbytné předpoklady - disponujeme unikátním přístrojovým vybavením i špičkovým týmem. Jsme připraveni vám pomoci, pokud:
nejste se svým tělem spokojeni
potřebujete omladit svou vizáž
se zotavujete po úraze
hledáte komplexní péči na nejvyšší možné úrovni
si přejete zjistit celkový stav vašeho organismu
Přejeme si, abyste od nás odcházeli zdraví a spokojeni sami se sebou a uděláme pro to maximum.

Zaměření naší kliniky
Nabízíme komplexní péči v oblasti estetické medicíny. Provádíme ošetření z oblasti korektivní a laserové dermatologie i náročnější zákroky vedené plastickým chirurgem. Všechnu péči poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti.

Samostatné oddělení tvoří stomatologie, která poskytuje komplexní péči - od běžných ošetření, přes složitější chirurgické zákroky, až po bělení zubů. Samozřejmostí jsou služby kvalitních dentálních hygienistů.

V neposlední řadě se zaměřujeme na tzv. preventivní medicínu. Během jediného sezení dokážeme kompletně zmapovat váš zdravotní stav.

Uspokojíme i nejnáročnější klientelu
Na Brandeis Clinic najdete špičkový tým specialistů, který pracuje s nejlepším možným přístrojovým vybavením. Rádi vás uvítáme v jedinečném prostředí historické budovy U Modré Růže v centru Prahy!

Máte-li na nás jakékoli dotazy nebo si přejete rezervovat termín nezávazné schůzky, kontaktujte nás.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Petr Hajný

Zubař,

• E

Pan doktor Hajný je podle mého názoru nejlepší estetický stomatolog v Čechách. Jsem z oboru a vím o čem mluvím. Sama k němu chodím už 5 let a nedokáži si představit lepší péči. Vděčím mu za svůj krásný úsměv a nikdo z mých blízkých přátel nepoznal, že mám umělé (keramické) fasety, tak jsou přirozené !! A navíc 8 faset mi zhotovil za 1 dopoledne na přístroji Cerec. Přišla jsem v 8h. ráno a ve 13 h.jsem odcházela přešťastná....Ještě jednou velmi děkuji touto cestou.Opravdu mohu jen doporučit..Naprostá profesionalita a lidskost zároveň.....Evelína Č.

• D

Vynikající profesionál na svém místě s vynikajícími výsledky a exkvizitním přátelským vystupováním !!! Byla jsem opakovanou klientkou pana doktora již za jeho působení v Askleptionu, od té doby svěřím svůj úsměv bez obav z bolesti či nepovedené práce jedině panu doktoru Hajnému, nikoho jiného na své zuby sáhnout nenechám. Už se k němu opět doslova těším! Dana K

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Miloš Križko

Plastický Chirurg, MUDr.

• E

Velmi šikovný a lidský doktor, ačkoliv je mladší generace jeho profesionalita je na vysoké úrovni.U pana doktora jsem absolvovala augmentaci prsou, vše probíhalo v pořádku a nemohu si na nic absolutně stěžovat. Už na samotné konzultaci se mi pan doktor Križko skoro hodinu věnoval a pořád jsme přeměřovali a porovnávali implantáty. Nechala jsem to nakonec na něm, protože jsem měla z rozhovoru pocit, že je to opravdový odborník a estét. Samotný zákrok na Brandeis Clinic byl neuvěřitelný. Uplně mě nadchli sestřičky, které se o mě po operaci starali, připadala jsem si jako v ráji, neskutečná lidskost,vynikající přístup,ochota.Vůbec celý personál byl k nezaplacení. Ještě tedy musím podotknout,že jsem nikdy nespala v tak luxusním a vytříbeném pokoji:-) Pan doktor se ihned ráno přišel za mnou podívat a dával mi pooperační instrukce, poté kontrola za týden. Nyní mám měsíc po operaci a prsa mám opravdu krásná.Jsem velmi spokojená i s jizvami, které nejdou vůbec vidět.Pana doktora Križka vřele všem doporučuji, opravdu velký talent a navíc s klukovským humorem :-)))))Erika Č.

• Ondřej Kýr

Zubař, MUDr.

• V ordinaci v Průhonicích pan Kýr při ošetření pacientů tlačí na vrták a když ho v kanálku zubu zlomí, odešle vás jinam a zaplaťe si to, já za nic nemůžu. Stížnosti přes revizní komisi Stomatologické komory v Černošicích jsou neúčinné. Nespokojeným pacientům doporučuji podat písemnou stížnost na Obecní úřad Průhonice. Úřad stížnosti eviduje a případně zasáhne. Nejlépe je vůbec nevstupovat do ordinace, nemá cit v ruce pro práci s vrtačkou anebo neví že na vrták se nesmí tlačit, asi nedával ve škole pozor.

• J

Výborný zubař a velmi milý člověk. Příjemná ordinace i čekárna. Mudr Kýr maximálně vychází vstříc co se termínů týká, dokonce někdy ordinuje i v sobotu! Přímé platby jsou pouze za nadstandardy jako všude jinde. Pan zubař spolupracuje s dentálními hygienistkami, ke kterým vás v případě zájmu osobně objedná. Čekání je maximálně v řádu minut. Jsem velmi ráda, že jsem tohoto stomatologa našla. V současné době působí v Průhonicích.

• Juraj Payer

Plastický Chirurg, MUDr.

• V
      Umístění: Premier ClinicSlužby: konzultace plastické chirurgie

Velmi milý, přívětivý a otevřený lékař. Nemohu zhodnotit jeho práci, neboť jsem (ačkoliv mi pomoc nabízel při nepovedené modelaci prsou provedené u jiného lékaře) nemohla využít jeho um. Po zhojení mých prsou po vyjmutí implantátu se určitě na něj obrátím o pomoc. Při konzultaci se mě maximálně věnoval, měla jsem pocit, že jsem na tom správném místě.

• Umístění: Premier ClinicSlužby: konzultace plastické chirurgie

Pan doktor Juraj.P je jeden z největších profesionálů dle mého názoru, při konzultaci vás rad vyslechne, nejlepší přístup co jsem zažila, kam se hrabe Perfect Clinik, za mě mu patří velikanske a obrovské díky ..milý personal vše jak ma být, podstoupila jsem vypln tváři a vypadá to naprosto geniálně dokonale přirozené , je to profesionál v každém směru..moc se k Vám opet tesim, zůstanu stálou zákazníci Dekuju za vše a hlavně za to ze jste jaký jste proste perfektní