Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

AKTUALITY:

Jak na zdravé zuby? Především prevencí!
Za 890 Kč ! Nabídka platná do 20.12.2014

Prohlídka zahrnuje komplexní vyšetření chrupu:

- zhotovení panoramatického rentgenu pro celkový přehled a orientaci
- diagnostiku kazů
- diagnostiku onemocnění sliznic a měkkých tkání
- stanovení léčebného plánu včetně konečné ceny navrhované léčby.

Plastická chirurgie - sleva na víčka 20%. Dolní víčka nyní za 12 800 Kč a horní víčka za 11 200 Kč v lokální anestezii.

Naše filozofie
Vzhled není v životě tím nejdůležitějším, ale leccos o nás vypovídá. Pěstěný zevnějšek naznačuje stejně precizní přístup i ke zbytku života.

Pocit vlastní atraktivity s sebou nese dva příjemné vedlejší efekty: sebevědomí a otevřenou cestu k bezstarostnému životu. Se zdravým sebevědomím totiž ruku v ruce přichází i úspěchy v pracovní a soukromé sféře.

Vize našeho týmu
Naším cílem je vám pomoci, abyste se cítili dobře. Máme k tomu všechny nezbytné předpoklady - disponujeme unikátním přístrojovým vybavením i špičkovým týmem. Jsme připraveni vám pomoci, pokud:
nejste se svým tělem spokojeni
potřebujete omladit svou vizáž
se zotavujete po úraze
hledáte komplexní péči na nejvyšší možné úrovni
si přejete zjistit celkový stav vašeho organismu
Přejeme si, abyste od nás odcházeli zdraví a spokojeni sami se sebou a uděláme pro to maximum.

Zaměření naší kliniky
Nabízíme komplexní péči v oblasti estetické medicíny. Provádíme ošetření z oblasti korektivní a laserové dermatologie i náročnější zákroky vedené plastickým chirurgem. Všechnu péči poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti.

Samostatné oddělení tvoří stomatologie, která poskytuje komplexní péči - od běžných ošetření, přes složitější chirurgické zákroky, až po bělení zubů. Samozřejmostí jsou služby kvalitních dentálních hygienistů.

V neposlední řadě se zaměřujeme na tzv. preventivní medicínu. Během jediného sezení dokážeme kompletně zmapovat váš zdravotní stav.

Uspokojíme i nejnáročnější klientelu
Na Brandeis Clinic najdete špičkový tým specialistů, který pracuje s nejlepším možným přístrojovým vybavením. Rádi vás uvítáme v jedinečném prostředí historické budovy U Modré Růže v centru Prahy!

Máte-li na nás jakékoli dotazy nebo si přejete rezervovat termín nezávazné schůzky, kontaktujte nás.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (1)

BRANDEIS CLINIC

Nechala jsem si zvětšit prsa v Brandeis Clinic a jsem velmi spokojená. Komunikace s doktorama je dobrá. Cítila jsem se dobře celou dobu a výsledek byl přesně jak jsem očekávala. Pokud jste se rozhodly už pro takvý zákrok tak si myslim tak určitě bych doporučila Brandeis Clinic.

Kontakt

Králodvorská 13, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda