O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Ján Pilka Jiný

Letos v březnu jsem u pana doktora Jana Pilky podstoupila augmentaci prsou. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Nebyla jsme si jistá velikostí, takže jsem to nechala na panu doktorovi. Děkuji celému týmu, usměvavým a ochotným sestřičkám.

MUDr. Ján Pilka Jiný

Před třemi lety jsem u pana doktora podstoupila zvětšení prsou a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Pan doktor byl vždy velmi milý a výsledek operace je naprosto skvělý. Prsa mají krásný tvar, velikost perfektně sedí k mému tělu a jizvičky nejsou téměř vidět.
    Jsem and míru spokojená.

MUDr. Ján Pilka Jiný

Podstoupila jsem lipotransfer do prsou po vyjmuti implantatu. Prestoze tuku nebylo tolik a bral se z boku, briska a stehen, objem se doplnil a skoro po dvou letech vysledek drzi :)
    Dekuji.

MUDr. Ján Pilka zvětšení prsou

Na klinice Aesthevita jsem byla na zvětšení poprsí. Nikdy jsem si nemyslela, že takovou úpravu budu potřebovat, ale po dětech mi nezůstala žádná prsa a společně s nimi odešlo i moje sebevědomí, které mi zpátky dodal pan doktor Pilka s krásnými trojkami.

MUDr. Ján Pilka Lipotransfér

V Aesthevitě jsem si nechala dělat lipotransfér, kdy jsem si nechávala odsát tuk z oblasti břicha a boků a nechala jsem si jím zvětšit poprsí. Opravdu jsem si nemyslela, že efekt bude tak veliký. Zákrok mi prováděl pan doktor Pilka, kterému bych tímto chtěla moc poděkovat za obrovskou změnu a za dodání sebevědomí.

Kontakt

Bolzanova 1679/3, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps