O nás

http://www.aesthevita.cz/

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Ján Pilka Jiný

  Letos v březnu jsem u pana doktora Jana Pilky podstoupila augmentaci prsou. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Nebyla jsme si jistá velikostí, takže jsem to nechala na panu doktorovi. Děkuji celému týmu, usměvavým a ochotným sestřičkám.

  M
  MUDr. Ján Pilka Jiný

  Před třemi lety jsem u pana doktora podstoupila zvětšení prsou a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Pan doktor byl vždy velmi milý a výsledek operace je naprosto skvělý. Prsa mají krásný tvar, velikost perfektně sedí k mému tělu a jizvičky nejsou téměř vidět.
  Jsem and míru spokojená.

  E
  Ověřený profil
  MUDr. Ján Pilka Jiný

  Podstoupila jsem lipotransfer do prsou po vyjmuti implantatu. Prestoze tuku nebylo tolik a bral se z boku, briska a stehen, objem se doplnil a skoro po dvou letech vysledek drzi :)
  Dekuji.


  K
  Ověřený profil
  MUDr. Ján Pilka zvětšení prsou

  Na klinice Aesthevita jsem byla na zvětšení poprsí. Nikdy jsem si nemyslela, že takovou úpravu budu potřebovat, ale po dětech mi nezůstala žádná prsa a společně s nimi odešlo i moje sebevědomí, které mi zpátky dodal pan doktor Pilka s krásnými trojkami.


  I
  Ověřený profil
  MUDr. Ján Pilka Lipotransfér

  V Aesthevitě jsem si nechala dělat lipotransfér, kdy jsem si nechávala odsát tuk z oblasti břicha a boků a nechala jsem si jím zvětšit poprsí. Opravdu jsem si nemyslela, že efekt bude tak veliký. Zákrok mi prováděl pan doktor Pilka, kterému bych tímto chtěla moc poděkovat za obrovskou změnu a za dodání sebevědomí.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Bolzanova 1679/3, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Bezručova 1190/19, Karlovy Vary 360 01
Pražská, Mělník 276 01
Související vyhledávání