Praktická lékařka pro děti a dorost
Kristenova 9, Brno

S paní doktorkou jsem velice spokojená,chodila jsem k ní celé dětství a už tehdy byla perfektní a proto jsem nevahala,když se mi narodil syn a zaregistrovala jsem zde i jeho. A vik,ze jsem udělala správně,paní doktorka je perfektní,sestřička je také úžasná :) nemám co vytknout,můžu se na paní doktorku obrátit s jakoukoliv věcí.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Bohužel po me zkušenosti paní doktorku nedoporučuji. Mozna zdrave deti ano, ale při problému, který ani neodhalila :-/ kdyz jsem se po nějaké době na ni s podezřením na problém obrátila, jen zakroutila očima a vypsala zadanku ke specialistovi s tím, ze ti neni možné. Bohužel moje obavy se potvrdily na 100% a okamžitě jsme změnili lékařku. Varuji proto ostatní rodiče!

Paní doktorka je velmi milá. Je ochotna se mnou řešit i "drobnosti" ohledně zdravotního stavu mé čerstvě narozené dcery a dát mi dobrou radu. Myslím, že její klidný a pragmatický přístup dokáže uklidnit kdejakou nervózní maminku. Vždy jsem se u ní setkala s velmi vstřícným a empatickým přístupem, jak k malé, tak i ke mně :) Líbí se mi, že se s paní doktorkou dá diskutovat o jednotlivých postupech v rámci zdravotní péče o dítě (např. očkování), prostředí ordinace a způsob domluvy na kontroly je pro mě také naprosto vyhovující. Jsem moc ráda, že mě náhoda dovedla přímo k ní.

S paní doktorkou jsme /já i moje dcera, nakonec i otec/ dlouhodobě spokojené, ceníme si lidského a vždy příjemného a vstřícného přístupu, který zdaleka není v našich podmínkách pravidlem, paní doktorka nám vždy vyšla vstříc, pokud není sezónně zvýšená nemocnost ani v čekárně dlouho nečekáme. Vždy si dokázala v klidu poradit i s nespolupracujícím malým dítětem a dcera ji má moc ráda. Snaží se věci řešit řešit s úsměvem a lehkým vtipem, v klidu dokáže svoje závěry vysvětlit a podrobně odpovědět na dotazy rodič¨ů. Stejně tak lze pozitivně hodnotit i setřičku. Z této ordinace neodcházíme s nepříjemným pocitem z arogantního a mocenského jednání lékaře, jak je často v našich podmínkách zvykem.

Rodina z Prštic.

Velmi dobrá doktorka, i když jsem u ni nebyla, myslim si , že je specialista