Vojtěch Žoch, chirurg Bohumín

Vojtěch Žoch

Chirurg Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Slezská 207, Bohumín
Chirurgická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

K
Ověřeny pacient

Má zkušenost s panem doktorem je velmi negativní. Jeho chování bylo absolutně skandální. Byl neurvalý a hrubý. Pokud budu mít ještě někdy tu smůlu abych na něj na pohotovosti natrefila, raději půjdu jinam. Obdobnou zkušenost mají i další mí známí. Pan doktor byl kdysi pravděpodobně velmi dobrý, ale asi již přesluhuje a práce ani pacienti jej již nezajímají.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Nevím, asi musí mít štěstí člověk všude , já jsem měla, pan primář byl velice vstřícný, po operaci si mne pohlídal. Užívá uznání a respekt svých kolegů. Pokud není v nemocnici on,není záruka, že vše přežijete bez následků. Nemocnice bez něho je katastrofou pro každého pacienta.


Ověřeny pacient

Zkušený specialista na operace břicha.Je rázný a nedoporučuje odklad operace v případech onkologických problémů.Pooperační péče na jednotce JIP by potřebovala přísnější režim v oblasti návštěv příbuzných.


Z

pan doktor se chová trošku arogantně, možná může být na někoho nepříjemný. ale moje operace s ním dopadla dobře a to považuji za hlavní. nedivím se, že lékaři nebývají někdy nevstřícnější, leží na nich velká zodpovědnost a mají náročné zaměstnání.


V

Vynikající lékař. Sice bere úplatky,ale pak to ten pacient pozná na přístupu. Velice chválím jeho zkušenosti v práci primáře. Je to odborník na pravém místě který fakt umí. Vřele doporučuji :-))


Pan doktor dělá šílené operace bez okolků a zbytečných řečí. PO operaci mi podal přesné instrukce, dopadlo vše výborně. Děkuji mnohokrát. Bohumínská chirurgie je ale v šíleném stavu, zastaralé zařízení, hrozné případy a sestry mají hodně práce s nemohoucími pacienty.


Z

Skvělý odborník, výborný praktik a příjemný člověk. Děkuji za sebe i za maminku!!!!!!


J

Skvělý profesionální odborník, velice kvalitní pooperační péče. Pro svoje pacienty dělá maximum. Je to i názor ostatních pacientů, se kterými jsem v rámci hospitalizace spolutrpěl.


Skvely profesional a odbornik.... duveruju mu.....


Skvely pan primar, dobry operater, dobra i pooperacni pece...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti