Chirurgická ordinace
Slezská 207, Bohumín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Má zkušenost s panem doktorem je velmi negativní. Jeho chování bylo absolutně skandální. Byl neurvalý a hrubý. Pokud budu mít ještě někdy tu smůlu abych na něj na pohotovosti natrefila, raději půjdu jinam. Obdobnou zkušenost mají i další mí známí. Pan doktor byl kdysi pravděpodobně velmi dobrý, ale asi již přesluhuje a práce ani pacienti jej již nezajímají.

Nevím, asi musí mít štěstí člověk všude , já jsem měla, pan primář byl velice vstřícný, po operaci si mne pohlídal. Užívá uznání a respekt svých kolegů. Pokud není v nemocnici on,není záruka, že vše přežijete bez následků. Nemocnice bez něho je katastrofou pro každého pacienta.

Zkušený specialista na operace břicha.Je rázný a nedoporučuje odklad operace v případech onkologických problémů.Pooperační péče na jednotce JIP by potřebovala přísnější režim v oblasti návštěv příbuzných.

pan doktor se chová trošku arogantně, možná může být na někoho nepříjemný. ale moje operace s ním dopadla dobře a to považuji za hlavní. nedivím se, že lékaři nebývají někdy nevstřícnější, leží na nich velká zodpovědnost a mají náročné zaměstnání.

Vynikající lékař. Sice bere úplatky,ale pak to ten pacient pozná na přístupu. Velice chválím jeho zkušenosti v práci primáře. Je to odborník na pravém místě který fakt umí. Vřele doporučuji :-))

Pan doktor dělá šílené operace bez okolků a zbytečných řečí. PO operaci mi podal přesné instrukce, dopadlo vše výborně. Děkuji mnohokrát. Bohumínská chirurgie je ale v šíleném stavu, zastaralé zařízení, hrozné případy a sestry mají hodně práce s nemohoucími pacienty.

Skvělý odborník, výborný praktik a příjemný člověk. Děkuji za sebe i za maminku!!!!!!

Skvělý profesionální odborník, velice kvalitní pooperační péče. Pro svoje pacienty dělá maximum. Je to i názor ostatních pacientů, se kterými jsem v rámci hospitalizace spolutrpěl.

Skvely profesional a odbornik.... duveruju mu.....

Skvely pan primar, dobry operater, dobra i pooperacni pece...