Ord. praktického lékaře stomatologa
28. října 110, Děčín

Dnes jsem byla na pohotovosti u pana zubaře Vojtěcha Vladimíra a měla jsem velké obavy z trhání zubu moudrosti. Pan doktor je však velký profesionál s lidským přístupem a vše proběhlo naprosto bezbolestně.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Pan doktor se sestřičkou jsou nesmírně obětaví lidé s lidským přístupem. Ošetření je bezbolestné a pan doktor vše dopodrobna vysvětlí. Sestřička je top. Děkuji oběma. A přeju jim jen to nej. Kdyby se takhle k pacientům chovali všude jinde v ordinacích, bylo by to super.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Snad nejlepší doktor kterého jsem poznala byla jsem u nej s pětiletou dcerou a proste super komunikace sranda no proste super , a strašně příjemná sestřička

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Jenom chvála. Navštívil jsem ordinaci pana doktora v rámci pohotovosti. Naprosto úžasný přístup, vůbec jsem si nepřipadal jako u zubaře. Kdybych neměl ztuhlá ústa, tak se chechtám ještě teď.
V.S.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Bolest zubu

O vikendu sem byla u pana Doktora kdyz slouzil pohotovost,strasne sem se bala,vse opadlo kdyz sem vstoupila do ordinace,pan doktor je vazne naprosto uzasnej,sikovnej,profik a navic jeho pristup k pacientum me uplne "sokoval"v dobrem slova smyslu,podstoupila jsem trhani zubu v zanetu,rekla sem panu doktorovi ze se bojim,ujistil me ze vubec nic citit nebudu,jak slibil tak take udelal,necitila jsem vubec nic,ani injekce na umrtveni ani samotne trhani.Vrele doporucuji tohoto PÀNA DOKTORA,ostatni zubari by si z nej meli vzit priklad.Navic tam ma i uzasnou sestricku,takove slunicko usmevave.Obou dvou DEKUJI.

Velmi profesoinalni zubar! Drive jsem mel problemy se zuby, od jinych zubaru odchazel s bolestma, a s bolestma sem byl i doma. Dekuju panu Vojtechovi, jen diky nemu, jeho profesionalnimu pristupu a zlatym rucickam, me uz zuby dlouho neboli. Jinak clovek se v ordinaci i dost zasmeje. Jak sestra tak pan Vojtech jsou skveli ???? M. Hartman

Navštívila jsem pana doktora,kdyz mel pohotovost a můžu vřele doporučit ! Přicházela jsem s bolestmi,odcházela se smíchem. Ze svý krátký zkušenosti můžu říct,ze je to výbornej zubař,kterej má navíc skvělej přístup k pacientům. Top !

Škoda že nemohu být pacientem tohoto pana doktora. Jak tu jiní zmiňují, jeho lidský přístup je příjemný. Jeho ordinaci jsem navšívil v bolestech, když držel pohotovost. I z tak krátké zkušenosti, mám z něho dobrý pocit.Poradí, pohovoří, pomůže. Rozhodně u něj nebudete mít pocit, že on je kat a vy kus co ho obtěžuje..

pan doktor je naprosto v pohodě, strach z Vás spadne, je to člověk na svém místě. I přes to, že má plný stav, tak si vzal celou naší rodinu do péče. Přistěhovali jsme se docela z daleka, tak se nás ujal. Díky moc doktore i za dnešní rychlý a profesionální zákrok. Roman Vašíček.

Jsem spokojen. S rychlostí i s odborností. Velmi dobrý stomatolog.