Adresa

Pražská 92, Kolín
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
28 názorů

Ověřeny pacient

Výborný doktor. Moc milý a ochotný. Vždy vše vysvětlí. Vyšetření provádí důkladně. Při obtížích udělá potřebné vyšetření a nebere to na lehkou váhu.


K
Ověřeny pacient

tohle nej nej neljepsi doktor co jsem mnela


M

Pan doktor jak jsem se přesvědčil,je profík a zachránil mi život.Nechci se o tom více rozepisovat


jeden zmála doktorú,co ví co má dělat.vstřícnej


je velmi dobry


Pan Blecha, přestože je velmi mladý doktor, pracuje velice rychle, velice profesionálně, ptá se na spoustu věcí a rozhodně jsem u něj cítil vždy zájem a skvělou péči. Rozhodně můžu jen doporučit. Stejně je spokojená moje přítelkyně, které jsem pana doktora doporučil. (Petr 36 let)


Jsem s panem doktorem velice spoojena. doporučuji


K doktoru Blechovi chodím asi 5 let. Nemám ráda čekání u lékaře a dlouhé povídání o ničem. Pan doktor Blecha je rychlý, stručný a věcný. Asi před rokem jsem u něj byla s bolestmi břicha, které trvaly 2 dny. Vyptal se mě na detaily, šáhnul mi na břicho a ihned mě poslal na chirurgii do nemocnice s obavami, že to může být slepák. Nakonec mě ještě ten samý den operovali. Vše dopadlo dobře a asi za měsíc jsem byla opět zcela fit. Jsem moc ráda, že k němu můžu chodit a všem ho doporučuji. Petra (25)


Ověřeny pacient

Byl jsem na operaci tříselné kýly. Nikoliv laparoskopicky, ale klasicky. Po měsíci pracovní neschopnosti jsem byl poslán zpět do zaměstnání jako práce schopný. Tehdy jsem pracoval na lisovně plechů. Tedy fyzicky dost namáhavá práce. Možná ještě více než já byl překvapen závodní lékař. No, nakonec jsme to nějak vyřešili, ale jeho komentář vůči svému kolegovi raději nehodlám zveřejňovat.
Aby toho nebylo dost, tak moji manželku s diagnózou chřipky taktéž po 5 dnech užívání antibiotik poslal do práce jako práce schopnou.
Předpokládám, že ta kladná hodnocení mu posílají důchodci, kterých má neustále plnou čekárnu. Tady se hned vidí odborník. Odebrat vzorky a vypsat žádanky na další vyšetření. Dnes už mám jiného lékaře a moje manželka, po tom co předvedl, uvažuje také.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mam nejlepsi zkusenosti s obouma.prytelkyni sem tam poslal delohu ji teda neprohledaval ale i kdyby ji pri boleni v krku prohmatal celou porad budu radsi kdyz u toho prijde na nejaky zavazny problem nez aby se ji ozralej zeptal jestli nechce paralen a poslal ji domu.a myslim ze mile damy by si meli nekde naliskat az jim nejaky nador zabije v 25 letech kamarada jen proto ze lekari nechteli byt uchylove a pomalu se udusil k smrti treba zmeni nazor na to co to znamena uchyl :O}


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti