Sam. ordinace PL pro dospělé
L.Malé 656, Pardubice

Bohužel i když k panu "doktorovi" chodím spoustu let je to rok od roku horší a horší, v poslední době hledám jiného doktora, doktorku, je NEPROFESIONÁLNÍ!!!!!! sám si musím požádat že chci na vyšetření protože mě jeho léčba nezabírá a ještě se cítí ukřivděn. Samozřejmě mě bylo zjištěno onemocnění které mě vyřadilo na několik měsíců a pan doktor klídek pohoda. Ty jejich hodinové kávičky jsou běžná věc a je pravda že i když vám je hodně špatně musíte prostě čekat. Po půl 8 přijde a po 9 je kávička opravdu skoro vždy na jednu hodinu.

S panem doktorem jsem velice spokojená, je to lékař na pravém místě, nikdy u něj nečekám v čekárně, jak jsem byla zvyklá u svých bývalých lékařů. Je velice ochotný a profesionální. Sestra je nová a moc příjemná, nechápu negativní anonymní komentáře? Nikdy jsem s ním problémneměla a hlavně mě nehoní od čerta k ďáblu a většinou můj problém vyřeší sám, za to jsem velice ráda, nesnáším běhání po doktorech. Štěpánková

Chtěl bych reagovat na pana ˇˇdoktoraˇˇ.
Tento doktor je naprosto neprofesionální,hodil by se někam ke zvířatům a nebo nejlépe do skladu s léčivem kde má napsáno co má dělat.Po dlouhém čekání(hodina není problém)co vezme starší spoluobčany,kteří jdou na běžnou kontrolu,si všimne neochotná sestra,že Vám je asi opravdu špatně.První co sestra udělá vybere poplatek .V ordinaci Vám doktor změří teplotu a maximálně tlak.Po dlouhém rozmýšlení řekne,.....paralen máte doma tak si ho vezměte.
Razítko na řidičák jsem potřeboval,sestra mě dvakrát vyhodila,že na tohle nemá čas.Po dlouhé době jsem tedy konečně seděl u doktora.Potřeboval jsem dvě razítka na jeden řidičák,platil jsem za každý otisk 500,-Kč (tyto peníze jsem dal za přečtení deseti písmen).Tento doktor má pořád nějaké formuláře a problémy.Když potřebujete ošetřit,zážitek na celý den!
Doktor chodí na devátou,po desáté hodině probíhají ˇˇkafíčkaˇˇ s MUDr. od vedle. Kdo sedí v čekárně v horečkách má prostě smůlu...
POZOR NA TOHOTO DOKTORA,NEDOPORUČUJI!!

Naprosto příšerné! Měním lékaře, protože od tohoto pána si nenechám vyšetřit ani kuří oko!! Spíš než doktor mi připadá jako úředník. Na všechno má milion formulářů, za každý chce samozřejmě 500,-. A ty jeho hodinová kafíčka s MUDr. "od vedle"? Není mu vůbec blbý, že člověk sedí v čekárně s horečkou jak blázen. Je to profesionál jenom na papíry a peníze (nikdo nemluví o 30,-, to je samozřejmost) . Jestli chcete neschopenku na bolavej nehet, on je ten pravej! Ale pokud máte zájem o opravdovou lékařskou péči, nelezte tam!!

Jako pacient nezavítám do ordinace praktického lékaře moc často, neboť na nemoci netrpím, o to víc jsem šokována naprosto neprofesionálním přístupem, pokud od lékaře potřebuji banální úkon v podobě nadstandardního očkování. Doktor nejen že nevěděl, jestli má vakcínu k dispozici, ani nevěděl, v jakém rozmezí ji má aplikovat v souběhu s preventivním programem VZP. Stejně na tom byla zdravotní sestra, která se navíc psychicky zhroutila poté, co jí nabízela informativní pomoc sestra z vedlejší ordinace - s křikem práskla dveřmi a utekla z ordinace. Navíc ode mě MUDr. Chocenský žádal poplatek za podání injekce 200Kč - utekla jsem z ordinace a hledám nového lékaře. Myslím si, že doba, kdy si lékaři s pacienty dělali, co chtěli a pacienti se nemoli bránit, je už dávno pryč, proto doufám, že můj příspěvek poslouží jako odstrašující, ale i motivační příklad pro další pacienty.

Velmi dobrý praktický lékař.Je ochotný a vše řeší na profesionální úrovni.

Výborný lékař, vždy profesionál a specialista.
Pokud čekáte zázraky, radím kostel, Buddhu či Rabína.

Tohoto "lékaře" nedoporučuji, velmi špatný přístup, nulová informovanost o mém stavu a nechuť cokoli řešit.

Zatim mám s panem doktorem samé dobré zkušenosti..k odborníkovi, když vyděl, že je třeba mě také hned poslal...Když jsem byla těhotná a natékaly mi nohy, dal mi také plno různých dobrých rad a ani za to popůatek, když jsem tam byla nechtěl...
Není o to být na peníze, ale 30Kč se bohužel platí už všude a jestli ssse jdete jen na něco zeptat a ne se nechat vyšetřit poplatek po Vás urřitě nebudete chtít a nebo si zavolejte...

Chápu rozhořčení vás všech, pan doktor Chocenský totiž není z tech, co vám dá neschopenku na rýmičku. Ale nikdy by nezanedbal závažné onemocnění. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Doporučuji.