Adresa

Hradební 31/215, České Budějovice
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

Ověřeny pacient

Dobrý den, to že se dnes platí u každého zubního lékaře je mi jasné, ale přeci jen jsou v platbách rozdíly. Může mi někdo dát informace jak to chodí u paní doktorky? Děkuji za odpověď Jana


Doporučuji.


Vůbec nechápu negativní reakce, samozřejmě jako laik nemohu úplně posoudit věc z odborného hlediska - ALE: ze všech stomatologů, které jsem měla, je paní doktorka stoprocentně nejlepší - opravdu pečlivá, je vidět, že jí na výsledku opravdu záleží, ochotná vše vysvětlit, citlivá a vždy příjemná, stejně tak sestřička. Vybavení ordinece taky na jedničku, objednancí lhůty O. K. , čekací doba v pohodě.
Vřele doporučuji!


Vřele doporučuji a jsem s ní moc spokojená! Se vším pozitiním zde souhlasím.Má zlaté ruce.


Paní Kučerová mi dělala protetiku předních zubů.Na rentgenu mi nová paní doktorka zjistila velmi špatné zaplnění kanálků u těchto zubů.Následkem jsou bolestivé záněty,které se mohou objevit kdekoli v těle,léčí se antibiotiky např.Amoksiklav 725mg.Když celkově zhodnotím její přístup,určitě ji nedoporučuji!!!Hodně zdraví Vám všem a žádné bolesti!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je milá a šikovná, ráda k ní chodím.


Paní doktorka je velmi ochotná, celkový pocit z návštěvy ordinace je příjemný. Se sestřičkou je výborná domluva, když potřebujete přeobjednat. Oceňuji profesionální přístup, se kterým jsem velmi spokojený. Machy


Ověřeny pacient

K PANI DOKTORCE KUCEROVE CHODIM JIZ OD DOBY,KDY PRACOVALA NA MAJI.VZDY MI POMOHLA S JAKYMKOLIV PROBLEMEM A ZLEPSILA MOU HYGIENU NA TAKOVOU UROVEN,JAK TO ZADNY ZUBAR PRED NI NEDOKAZAL.I ZA SVEHO MANZELA MUSIM RICT,ZE JE TO NEJLEPSI STOMATOLOG,JAKEHO JSME DOSUD POZNALI.


Ověřeny pacient

K MuDr. Kučerové chodím již 4 roky a jsem s ní velmi spokojen.Před tím jsem poznal dvě jiné zubařky a ty byly oproti ní na úplně druhé straně v žebříčku hodnocení.


M

Paní doktorka i paní sestřička mají příjemný profesonální přístup. Vždy všechny úkony vysvětlí a vykonají téměř bezbolestně a bezchybně.Po bohatých zkušenostech musím říct, že vždycky v této ordinaci bylo uděláno pro můj chrup to nejlepší. Také vám poradí s prevencí a pomohou vybrat třeba vhodný kartáček pro vaše zuby. Není problém se domluvit na termín návštěvy popřípadě se přeobjednat pokud později zjistíte, že se nemůžete dostavit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti