Hradební 31/215, České Budějovice
Stomatologická ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Dobrý den, to že se dnes platí u každého zubního lékaře je mi jasné, ale přeci jen jsou v platbách rozdíly. Může mi někdo dát informace jak to chodí u paní doktorky? Děkuji za odpověď Jana

Doporučuji.

Vůbec nechápu negativní reakce, samozřejmě jako laik nemohu úplně posoudit věc z odborného hlediska - ALE: ze všech stomatologů, které jsem měla, je paní doktorka stoprocentně nejlepší - opravdu pečlivá, je vidět, že jí na výsledku opravdu záleží, ochotná vše vysvětlit, citlivá a vždy příjemná, stejně tak sestřička. Vybavení ordinece taky na jedničku, objednancí lhůty O. K. , čekací doba v pohodě.
Vřele doporučuji!

Vřele doporučuji a jsem s ní moc spokojená! Se vším pozitiním zde souhlasím.Má zlaté ruce.

Paní Kučerová mi dělala protetiku předních zubů.Na rentgenu mi nová paní doktorka zjistila velmi špatné zaplnění kanálků u těchto zubů.Následkem jsou bolestivé záněty,které se mohou objevit kdekoli v těle,léčí se antibiotiky např.Amoksiklav 725mg.Když celkově zhodnotím její přístup,určitě ji nedoporučuji!!!Hodně zdraví Vám všem a žádné bolesti!!!

Paní doktorka je milá a šikovná, ráda k ní chodím.

Paní doktorka je velmi ochotná, celkový pocit z návštěvy ordinace je příjemný. Se sestřičkou je výborná domluva, když potřebujete přeobjednat. Oceňuji profesionální přístup, se kterým jsem velmi spokojený. Machy

K PANI DOKTORCE KUCEROVE CHODIM JIZ OD DOBY,KDY PRACOVALA NA MAJI.VZDY MI POMOHLA S JAKYMKOLIV PROBLEMEM A ZLEPSILA MOU HYGIENU NA TAKOVOU UROVEN,JAK TO ZADNY ZUBAR PRED NI NEDOKAZAL.I ZA SVEHO MANZELA MUSIM RICT,ZE JE TO NEJLEPSI STOMATOLOG,JAKEHO JSME DOSUD POZNALI.

K MuDr. Kučerové chodím již 4 roky a jsem s ní velmi spokojen.Před tím jsem poznal dvě jiné zubařky a ty byly oproti ní na úplně druhé straně v žebříčku hodnocení.

Paní doktorka i paní sestřička mají příjemný profesonální přístup. Vždy všechny úkony vysvětlí a vykonají téměř bezbolestně a bezchybně.Po bohatých zkušenostech musím říct, že vždycky v této ordinaci bylo uděláno pro můj chrup to nejlepší. Také vám poradí s prevencí a pomohou vybrat třeba vhodný kartáček pro vaše zuby. Není problém se domluvit na termín návštěvy popřípadě se přeobjednat pokud později zjistíte, že se nemůžete dostavit.