MUDr. Vlasta Konopková

Pediatr Více

Česká Lípa 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
28. října 2891, Česká Lípa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrý den, dnes jsem navštívila ordinaci MUDr. Konopkové - moje pediatrička měla dovolenou. Nebyla jsem objednaná, ale i tak mě paní doktorka vzala. Z vyšetření jsem odcházela s tím, že jsem simulantka a že mi nic není. Když jsem podotkla, že mě velmi bolí hlava, paní doktorka si neodpustila poznámku, že ji bolí hlava také a že je to pro ni nepodstatná informace. Paní doktorka nebyla vůbec empatická, chovala se arogantně a bylo vidět, že jsem obtěžovala. Můžu říct, k paní doktorce nikdy víc a velmi se těším na svou pediatričku.
Lucie, 14 let

Paní doktorka je super, a teď co má i novou sestřičku je to úplně super :).!Sestřička je milá,obětavá a ochotná.

Dobrý den jmenuji se Adéla a k této lékařce jsem svého narozeného syna zaregistrovala,protože jsme ji měli blízko bydliště.Bohužel jsem nezjištovala jaká je.Po vlastní nepříjemné zkušenosti jsem začala hledat doktora nového.U paní MUDr.Konopkové mě vyšokovalo že mi syna na odběr krve vzali do ordinace beze mne a nechali čekat v čekárně.Při dalším odběru sem se ozvala že tam jdu s ním na což mi sestra odvětila:A proč?Odpověděla jsem že je to muj syn mám za něj odpovědnost a bude rozhodně klidnější když tam budu s ním.Nechala nás ještě deset minut čekat.Tak pojdte řekla doktorka mezi dveřma s rukama v bok.Už sem si říkala že si snad dělá srandu.Při odběru tomu dala tečku a řekla:To by bylo dobrý kdyby jste si to mohla i sama odebrat.To mě málem položilo.Opravdu nechápu proč má takový přístup ale mám pocit že má syndrom vyhoření a pak by měla raději odstoupit nebo začít tu práci zase mít ráda.Podle některých reakcí dost staršího data to asi špatná doktorka nebyla ale já bych už k ní dítě nesvěřila.Radím těm co váhaj odejděte od ní jde o zdraví vašich dětí.Tato doktorka už na to vážně nemá.

Nechápu ta negativní hodnocení. Já mám pouze dobré zkušennosti. V klidu vše se mnou probrala včetně stravovacích návyků. Poradila i možnou pro dítě šetrnější léčbu. Prostě já na ní nedám dopustit. A děkuji jí za péči.

Já si paní doktorku nemohu vynachválit. Má rozhled a milý přístup. Vždy pozorně naslouchá. Najde si vždycky dost času, aby mi vše dobře vysvětlila. K dětem je milá a vlídná. A její rady, když se jimi řídíme, jsou k nezaplcení. Má vždy i jinou alternativu, než antibiotika. Prostě díky, paní doktorko. Díky za moje děti.

tato lékařka némá žádný vztah k dětem,tak buďme rádi,že je némá,

Dobrý den,jmenujise Vladimír..Rád bych popslal příbeh o chování a neprofesionálního přístupu k dětem a rodičům ze strany radoby doktorky.Jednoho dne jsem dostal dceru do peče.Stím ,že musí před vyšetřením v Motole jít na kontrolu k Mudr.Knopkové ,po otázání sestry co tady chci,že mají za půl hodiny konec,mě vážně dostalošlo o dosti závažný případ ,který nesnesl odklad,šlo o mou dceru které nebylo dobře a mohla být vyšetřena ,po mém zeptání se jestli jetu paní doktorka,se zdály ozvalo že neumíme chodit dříve ,ve mě vybudilo doti emocí,po ustním rozhovoru ,dosti drzého ze strany Konopkový,mě v podnapilém stavu zdělila ,že jsem otec ,který má nějaký komplex a teprve ted, jsem zjistil ,že mám prý dceru,odvětila.Při odchodu dodala ,že parchanty nemusí.Což považuji za drzost nejvyššího kalibru a pracujeme na petici s dalšímy ,aby jí byl odebrán diplom a nadále nemohla škodit dalším slušným dětem a rodičum ,divým se, že tato doktorka je ještě ve funkci!!!Dekuji .S pozdravem V.

Skvělá odbornice s velkým rozhledem i pro alternativní přístupy. Velmi nám pomohla. Děkuji za ní.

Výborná lékařka, velice příjemná, trpělivá a ochotná. Určitě bychom neměnili :-)

Skvělá lékařka, díky za ni !