Vladislav Ambroz, ortoped Brno

Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Umístění: Ortopedická ambulance Páteř, rameno

Vždy perfektní přístup, profesionál. Sympatický. Vždy se nakonec spolu pobavíme. Chodím k němu už 5 let.

K panu doktorovi již nikdy. Před pár lety mi 2x vytáhl vodu z kolene se slovy že se mu to moc nezdá, ale žádné další vyšetření neudělal, až jsem jela do nemocnice kde si mě okamžitě nechali protože koleno bylo teplé a po pár hodinách ihned nasadili kapačky, protože jsem měla v těle velký zánět.

Dobrý den, byla jsem u pana doktora s bolavým kolenem, po vyšetření si pan doktor bez zardění řekl o 50,- Kč, prý na zlepšení chodu ordinace, copak je to za novinku?Úplně žasnu, co si pan doktor dovoluje!!!
A slyšela jsem, když jsem byla v čekárně, že si o to říkal každému pacientovi i důchodcům.
Zvažuji, že napíšu na lékařskou komoru.

Věra

Zanícený loket - věcné a rychlé vyšetření, bez objednání. Jinde čekací doba cca 3 týdny.
Obstřiky vzhledem k vysolým teplotám (venku 35°) nebyly. Ale předepsané léky účinné. Spokojen.

Tohoto lékaře velmi doporučuji - a to vyhnout se jeho ordinaci velikým obloukem, je li vám vaše zdraví milé!!! Léčil mne několikrát a to stylem - Ibalgin 400 a obstřik, vyšetření většinou od stolu a vyjímečně, když se na mne podíval, tak za 10 sec. hotovo.

S panem doktorem jsme velice spokojeni - já i můj manžel. Vždy, když jsme přišli s potížemi, tak nám pomohl. Oceňujeme jeho přístup a maximální pečlivost a snahu. Děkujeme! Jitka

Před nedávnem jsem volala tomuto lékaři, moje blízká osoba se léčí na artrozu kolen, a ptala jsem se ho zda existuje něco co by ji pomohlo, jelikož operace nebyla reálná....laser nebo jsem slyšela, že ve Zlíně dělají zákrok, kterým vpraví pacientovi do kolen jeho vlastní krev. Načež mi pan doktor odpověděl doslovně "nevymýšlejte blbosti, zajděte za mnou osobně, nějak se domluvíme". ?! Tato odpověď mluví za vše, nebyla jsem za ním ani nepůjdu, s tímto arogantním člověkem bych se stejně nedomluvila. Doteď přemýšlím, zda si nechtěl říct o úplatek.

Rozdrcený meniskus mi pan doktor 6 měsíců léčil rehabilitací a obstřiky. Bolest sice po několika měsících ustoupila, ale moje noha zůstala značně omezená v pohybu. Operace byla nevyhnutelná, takže jsem si bolestí a rehabilitací prošla znovu, dohromady jsem o berlích chodila 10 měsíců. Jsem si fakt užila..Jo to mi bylo 21 let..

člověk. který vám od stolu napíše lék a ani vás neprohlídne, či ani neodpoví na dotaz, k čemu je lék určen, by vůbec neměl léčit. prohlídka hotová za 5 minut, zbytečně utracený čas i peníze. tohoto "lékaře" jen na vlastní nebezpečí.

Jako lékař není špatný,ale má velkou vadu,nedodržuje pracovní dobu a pacient neví kde ho sehnat, protože nebere ani telefon.