Hlinky 48/122, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Zánět žil

Pěkné prostředí kliniky a pohledná paní doktorka, bohužel opakování že jediná možnost léčby jsou punčochy, přesto, že v dnešní době existuje několik metod jiné léčby, je chabá. Hledám nového lékaře.

Paní MUDr. Štěničková by nejraději vše léčila nošením elastických punčoch, přičemž nošení elastických punčoch mi vůbec nepomáhá spíše naopak......

Mě osobně paní doktorka i přes několik návštěv moc nepomohla, neboť problémy přetrvávají, přičemž z její strany jsou zlehčovány a dokonce je mi podsouván názor, že problémy nejsou v důsledku onemocnění cévního systému, nýbrž mají kořeny zcela v jiné části těla, přičemž s tímto názorem nemohu absolutně souhlasit a odmítám ho. Pokud se týká vystupování paní doktorky, přístupu k pacientovi, hodnotím jako průměrné. Jedinépozitivum vidím v pěkně zařízené čekárně a ordinaci.

Není třeba dlouze rozepisovat - výborná lékařka, pečlivá, příjemná, vysvětlí, vyšetří, poradí, empatická, odborník.

výborná, pečlivá lékařka, osobní přístup, perfektní jednání s pacienty

Paní doktorku mám moc rád! Považuji ji za nejlepší ze všech. Profesionální přístup, překrásná ordinace a lidské prostředí. Lepší lékařku jsem dosud nepoznal! Petr

Paní doktorku mohu jen doporučit, všechna chvála napsaná na řádcích níže je pravdivá. Mohu souhlasit jako pacientka a zároveň zdravotník. Její milý a lidský přístup mi moc pomohl a její odborné rady taktéž. Kdybych se k paní doktorce dostala před pár lety, tak jsem problémy, které nyní spolu řešíme nejspíš vůbec nemusela mít, nebo by byly podstatně v mírnější formě. Za všechno děkuji. A drobná poznámka paní sestřička je také moc milá a ochotná.

Souhlasím s názorem krásná a chytrá. Přidávám velmi milá a empatická. Prostě a jednoduše opravdu úžasná!

Krásná a chytrá - prostě umí!

K paní doktorce chodím již několik let, je první u které si nepřipadám jak obtížný hmyz.
Vstřícná, empatická,vždy dobře naladěná, na návštěvu se vždy těším.