Kardiologická a interní ordinace

Kardiologická a interní ordinace
Na Poříčí 6, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická a interní ordinace Šelesty na srdci

K paní Doktorce jsem se dostala přes svou obvodní lékařku. Díky jejímu doporučení jsem tedy šla na vyšetření srdce, kvůli podezření na šelesty. Paní Doktorka je velice milá, sympatická a odborník na slovo vzatý. Nemůžu si v nejmenším stěžovat. K paní Doktorce chodím jednou za 3 roky na kontrolu a vždy se stejným výsledkem. Nehorší se to :-)

K paní doktorce jsem přišla na pooperační kontrolu, byla to moje první návštěva u ní.
Když se oprostím od neuvěřitelně mnoha věcí, které bylo možné vidět všude, kde to jen plocha nábytku dovolila, tak s potěšením konstatuji, že je to lékařka nejen těla ale i duše. Milá, lidská, nejspíše velmi zkušená, sympatická a pečlivá.
S pozdravem

Byla jsem u paní doktorky po zákroku na srdci (chlopeň a PFO) a musím říct, že mně nejprve překvapila situovaná ordinace a její obložení všemi možnými dokumenty a přípravky. Po pěti minutách v ordinaci, jsem si teprve uvědomila, jaká je paní doktorka pohodová žena s lidským přístupem a nejspíše ohromnými zkušenostmi.
Byla jsem u ní jednou, ale na první dojem se mi vždy vyplatilo dát. Důvěřuji jí a "těším" se na další kontrolu.

Profesionální přístup a vyřízení pacienty vždy v termínu objednávky. Sympatická a příjemná sestra.

Paní doktorka je velice příjemná, ale především velmi erudovaná a zkušená lékařka. Je pečlivá, nic neponechává náhodě. Má i příjemnou sestřičku. Trocha toho čekání se jednoznačně vyplatí. Součástí každé kontroly je EKG, měření tlaku, ve své praxi pravidelně využívá EKG HOLTER i HOLTER na měření krevního tlaku po celých 24 hodin. Má také zátěžové EKG, vyšetřuje i cévy. Provádí ECHO vyšetření. Její péče je skutečně na vysoké úrovni.

Stará se pravidelně o své pacienty.