Vladimír Vyskočil, internista Brno

MUDr. Vladimír Vyskočil

Internista

5 názorů

Uložit


Adresa

Sosnová 2b, Brno
Interní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

P
Ověřeny pacient

Jsem již dlouholetý pacient této ambulance a dal bych ji všem ostatním soukromým zařízením vzorem. Od přístupu sester po profesionalitu lékaře.


Ověřeny pacient

Do interní ambulance v Jundrově chodím řadu let s vysokým krevním tlakem a jsem naprosto spokojený, a to jak s přístupem k pacientům, tak i s tím, jak se můj stav za ty roky zlepšil. Mohu vřele doporučit. To, že se můžu objednat na konkrétní čas a nečekám mi na rozdíl od některých názorů tady naprosto vyhovuje a poplatek je symbolický, Je přece jasné, že se v jeden okamžik nemůže lékař a sestra věnovat současně lidem na lůžkách na infusích i běžné ambulanci tak, aby se nečekalo. A pokud je tam víc personálu, než zaplatí pojišťovny, někdo to přece zaplatit musí.


Neosobní rutinní přístup k pacientům. Zaplať a obchod. Po posledním zlepšení služeb (za poplatek 70,- Kč možnost objednání na určitý čas, jinak upozornění, že se pravděpobobně bude čekat celý den; čeká se tedy, že že toho "využijí" všichni) očekávám další: za poplatek možnost čekání v čekárně, za další poplatek možnost použití židle v čekárně ap.


Ověřeny pacient

Výborný lékař, slušné chování k pacientovi ,rovněž ostatní personál laskaví a příjemní. Dobrá diagnostika a následná léčba a doplnující vyš, dokud se nedojde k výsledku. Také mi velmi vyhovuje fakt, že asi jako jediná ordinace co znám, umožní za nepříliš velký poplatek termín bez čekání a skutečně ho dodrží.Nabízí se i jiné služby, vyš, možnost infůzi a poradenství. Všem doporučuji


Ověřeny pacient

Na základě cca tříleté zkušenosti mohu tohoto lékaře jen doporučit. Pečlivý, spolehlivý s úctou k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti