Studentská 641, Bohumín
Praktický lékař gynekolog

Příjemný,ochotný,s lidským přístupem.Vyšetření se nebojím,cítím se v ordinaci dobře.Skvělý pan doktor.

Jsem velmi spokojená. Pan doktor je příjemný a ochotný, vždy vše vysvětlí. Mohu jen doporučit. Vynikající lékař.

F

Velice příjemný a hodný pan doktor, co vše vysvětlí a také si povídá se svými pacientkami. Z návštěvy nikdy nemám strach a určitě doporučuji.

Byla jsem u něj jednou, když moje bývalá doktorka měla zástup. Nemohu jej doporučit, kromě toho, že ordinace je poměrně zastaralá a vše, o čem se doktor a pacientkou baví, je slyšet až v čekárně, na mě působil velmi nepříjemně, zvyšoval hlas, nebyl ochotný pomoct. Samotní vyšetření mě bolelo a navíc mi ani nic nevysvětloval. Totéž říká moje kamarádka, která k tomuto doktorovi také chodila. Rozhodně by se našli mnohem lepší lékaři.

vynikající pan doktor...

Nejlepší gynekolog, kterého jsem potkala. Lidský, ochotný vše vysvětlit, milý, vstřícný a má velkou praxi a umí léčit a vyléčí veškeré neduhy ... nedovedu si představit, že bych měla chodit k jinému doktorovi.

K panovi doktorovi uz chodim od svych 12let tudiz muzu rict,ze je to velmi dobry lekar..chodim tam tedy 11let.i presto ze jsem se prestehovala z Bohumina do Petrovic u karvine nemenila jsem...jsem velmi spokojena.

Vskutku vynikající pan doktor. Jsem moc ráda za to, že takoví doktoři ještě existují.

Nikdy bych ho nevyměnila.Je to lékař s velkým L.Děkuji pane doktore.

zkušený odborník, s příjemným přístupem