Adresa

tř. Svobody 32/1067, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
38 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem byla vždy spokojena. Profesional kazdym coulem, nejen odbornosti, ale lidskym pristupem, coz vetsine lekaru chybi. Organizacni system na vybornou. Dekuji, pane doktore a at Vam zdravicko slouzi. Nastupce, pana doktora Zdrahala, si take nemuzu vynachvalit. Veskera positivni adjektiva zde byla recena, jen bych se opakovala. Doporucuji.


L
Ověřeny pacient

MUDr. Vladimír Krejčiřík ukončil vzhledem ke svému onkologickému onemocnění gynekologickou praxi a předal ji MUDr. Miloši Zdráhalovi v plném rozsahu ve stejných prostorách polikliniky Olomouc, s.r.o.


O
Ověřeny pacient

Vzhledem k dlouhodobé pracovní neschopnosti
MUDr. Vladimíra Krejčiříka


bude od 1. června 2012 poskytování zdravotní péče zajišťovatGynekologie MUDr. Zdráhal s. r.o.ambulance gynekologie a porodnictvíPoliklinika Olomouc, spol. s.r.o. , Třída Svobody 32


Tel: 585 506 214


Žádáme pacientky, aby kontaktovaly do 31. prosince 2012 uvedenou
ambulanci pro převod registrace k zajištění pokračování zdravotní péče.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprostý profesionál, velmi milý a přijemný člověk. Vše vysvětlí tak, že to pochopíme i my laici. Bohužel z dlouhodobých zdravotních důvodů pravděpodobně převezme ordinaci MUDr. Zdráhal...


M
Ověřeny pacient

Je to laskavý a vlídný člověk, precizní lékař, velikán svého oboru, díky za vše.


Pana doktora mám ráda a chodím k němu velice ráda, ale jeho nová sestřička je šílenáááá!!!!! Přišla jsem v pondělí ráno s akutními problémy a sestřička mi řekla že mě může objednat až za týden!!! dala mi do ruky brožury a ať si něco koupím že to stojí 200 a třeba mi to zatím pomůže. Myslím si že by měla mít lepší systém v objednávání pacientů.


Vždy milý doktor a super člověk


Pana Dr. doporučuji. Jedná se o mého již 3.gynekologa. Jako jediný mi při vyšetření vše vysvětlí, ukáže a poradí. Má profesonální vystupování. Velmi se mi líbí, že myslí na sklerotiky jako jsem já. Jakmile uplyne doba, kdy mám přijít na kontrolu, nebo má k dispozici výsledky kontrolních vyšetření a já na ně zapomenu, vždy se mi připomene smskou ;)


K panu doktorovi chodím už 26 let!!! Při čekání druhé dcery mě provázel celým mým těhotenstvým,které skončilo velmi příjemným porodem. Dnes mám 54 let a každoročně docházím na pravidelné prohlídky a jsem velmi,ale opravdu velmi spokojena s jeho přístupem a chováním. HLAVNĚ ŽÁDNÁ ČEKACÍ DOBA. Takových lékařů bychom si měly vážit. Helča


Ověřeny pacient

Je to už můj třetí gynekolog - muž, ale absolutně nejlepší. Jak zde už bylo několikrát napsáno - vyšetření je příjemné, pan doktor vše vysvětlí. Při uvítání a rozloučení podá ruku, po vyšetření si napíše zprávu a poté si s pacientkou povykládá z očí do očí. Prostředí jednoduché ale příjemné, čekání minimální. Ordinace malá, intimní. Na gynekologii jsem vždy chodila nerada, ale nyní by mi nedělalo problém chodit i několikrát za rok.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti