Praktický lékař stomatolog
Dolní 101, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chodím k panu doktorovi mladšímu, vždy vše perfektně vysvětlí, nabídne srozumitelně možnosti (i dle finančních možností), práci odvede s citem a kvalitně. Kdyby byl každý zubař jen z poloviny takový, hned by bylo na světě lépe ;)

Y
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chodím k mladšímu panu doktorů Jirouškovi a jsem velmi spokojená a moc děkuji za Vaši péči. Rovněž děkuji i sestřičce. Přeji hodně zdraví a pracovních úspěchů v Novém roce 2021...

Nejlepší zubaři otec se synem chodim k mlademu a nikdy bych nemenila jestli jsem se nekdy zubarů bala tak ted chodim pravidelně a jsem uplne spokojena oba sympaticti sestřičky usměvave super a za dnešek panu doktorovi moc děkuji vzal me bez obednani moji hlouposti mela jsem trisku z paratka zarazenou pod zubem v dasnu moc dekuji

Služeb pana doktora jsem využil v době, kdy moje paní zubařka trávila dovolenou. Vzhledem k tomu, že jsem měl komplikovaně zlomenou stoličku, očekával jsem, že zákrok bude nepříjemný, ale opak byl pravdou. Pan doktor Jiroušek si s tímto problémem poradil s přehledem a přestože zub musel to částech extrahovat, tak jak během zákroku, tak i po odeznění účinku anesteze jsem nepocítil žádnou bolest a již druhý den byla rána zacelená. Vřele pana doktora doporučuji!

Velmi dobrý,

Lepšího pana doktora neznám. Doporučuji všem

Chodila jsem k panu doktorovi Jirouškovi již od svých tří let, kdy ordinoval na poliklinice v Ostravě-Hrabůvce. Je to opravdu výborný stomatolog - chodíme k němu celá rodina.
Mne přeřadil ke svému synovi, který má ordinaci hned vedle. Musím říct, že se "potatil". Je taktéž výborný lékař - sice s méně zkušenostmi, ale velkou snahou a milým přístupem.
JIŽ NIKDY JINÉHO ZUBAŘE!

Velmi erudovaný a vynikající lékař, vždy poradí, je velmi pečlivý.Na mém chrupu se ,,vydovádělo" více tzv. sídlištních zubařů", tento lékař mi chrup zachránil, a že jsem ho stála 3 roky práce!Pane doktore: moc Vám děkuji.

Byla jsem spokojena. Teď chodím k synovi tam jsem také spokojena.Doporočuji!

Slušný a inteligentní ( to každý doktor není),pečlivý,vše předem vysvětlí,vlídný,jen to čekání je fakt deprimující - zvlášť pro takové sraby jako jsem já. Ale nevyměnila bych ho ani za nic, už o mé kelčáky pečuje 20 let, už to spolu doklepeme,chodíme tam celá rodina - dcera přešla k doktoru Jirouškovi mladšímu a velmi spokojená, pánové to mají v rodině. SUPER !