Vladimír Doubravský, zubař Olomouc

MUDr. Vladimír Doubravský

Zubař

Polívkova 51/465, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Praktický lékař stomatolog Osetreni

Pan doktor je empaticky, mily, odbornik, sve praci rozumi a dela ji s laskou. To mluvi za vse, proste nejlepsi v OLK. Doporucuji!

Pan doktor sleduje zájem pacienta,při ošetření je šetrný,ohleduplný,vstřícný,s pacientem trpělivě komunikuje.Vidím,že z jeho ordinace odchází pacienti spokojeni a bývá jim co nejlépe pomoženo s jejich stomatologickými problémy.Všimla jsem si,že šetří čas svých pacientů,což dokazují jen velmi krátká čekání v čekárně.Tuto skutečnost ocení zejména ti pacienti,kteří přichází k ošetření s obavami.Zvolská Věra

Pan doktor je velmi milý a ochotný, vše vysvětlí a poradí. Všem velmi doporučuji a tímto panu doktorovi velmi děkuji :-)...

Všem doporučuji.

Pan doktor je velni vstřícný,příjemný a citlivý, řekla bych, že je jeden z mála, který dokáže odstranit fobii ze zubařů.

Precizní příjemný.

Celý život jsem měl hrůzu ze zubařů. Až v mých třiceti se ji podařilo panu doktorovi Doubravskému eliminovat. A to mi vytrhal skoro půl huby a zbytek opravil. Velmi příjemná komunikace, otevřenost, i humor a vstřícnost, málokdy čekám, když jsem objednán. Takto si představuji ideálního doktora.

jsem velmi spokojen

Pane doktore, máte tu neaktuální telefon a to je škoda. Prosím, mohl byste opravit telefonický kontakt i ve žlutých stránkách. Děkuji

výborný,trpělivý lékař s lidským přístupem