Partyzánské náměstí 7, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

1.5

Umístění: Ordinace Jiný

Nepříjemný, arogantní dědek. Nechá vás čekat, potřebuje se pobavit se sestrama. Testy vám udělá, ale pacienti jej obtěžují.

Š
Umístění: Ordinace

souhlasím s ostatními, chování opravdu špatné, odradilo od další návštěvy... pan dr. si neuvědomuje, že důvěra v lékaře a vzájemný pozitivní vztah je zcela zásadní pro léčbu a uzdravení pacienta

Návštěva u pana doktora ve mně zanechala velmi negativní dojem.

Při rozhovoru jsem měl pocit, že se mi pan doktor za každou cenu snaží dokázat, jaký je ve svém oboru pomalu světový odborník, a že já jsem jen jakýsi vesničan bez základní inteligence. Před vyšetřením (uvedeným dotazem "A co po nás vůbec chcete za vyšetření?") jsem si musel první vyslechnout, že mi prakticky nic není a že vlastně v jeho ordinaci nemám co dělat, přestože jsem měl odůvodněnou žádanku z nemocnice, kde již provedli několik různých vyšetření a stanovili diagnózu. Ironicky se po testech potvrdila alergie, na kterou měli v nemocnici podezření, což pan doktor pochopitelně již nijak nekomentoval. Závěrečným bonusem bylo, že uvedl do zprávy mylné informace, které jsem mu ani nesdělil.

Celkový přístup k pacientovi považuji za velmi slabý a neuspokojivý. Další návštěvu rozhodně nezvažuji.

Opravdový profesionál,vynikající péče!! Žádné zbytečně povídání,ihned mi zaridil veškerá vysetreni,bez jakýchkoliv okolku,je vidět,ze hodně zná

Nevím jaký je pan doktor odborník, ale telefonický kontakt s ním nebyl vůbec příjemný. Choval se arogantně a dával mi najevo, že ho velmi obtěžuji. Chtěla jsem se jen zeptat, zda bude následující den ordinovat, abych si opět nebrala dovolenou zbytečně. Hned se bránil, proč volám jemu a ne (asi) jeho zdravotní sestře. Když jsem končila hovor s vyjádřením naděje, že tentokrát to snad klapne, tak jen řekl, že asi jo a bez rozloučení zavěsil.
Bajerková