Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Pan doktor Zloch je ochotný, milý , vstřícný, umí naslouchat a je velmi pečlivý. Nikdy se mi nestalo, že by nějaký problém bagatelizoval, nebo zlehčoval. Sestřička je také fajn, je trochu přísná, ale to vůbec není na škodu. Jsem naprosto spokojená :-).


P
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojený s péčí pana doktora, snaží se vyjít vstříc pacientům. Jeho sestřička je snaživá a podle mého názoru se zajímá o pacienta a jeho zdraví. A proto se neztotožňuji s některými přehnaně kritickými názory.


L
Ověřeny pacient

vynikající lékař z lidským přístupem


C
Ověřeny pacient

Zásluhou panu doktora bylo včas odhaleno vážné onemocnění. Velký dík patří sestřičce, která mě pomohla přemluvit manžela, aby neodkladně podstoupil další vyšetření a jejich zásluhou je nemoc zažehnána. Patří jim oběma velký dík.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý, sympatický, je flexibilní, takže sleduje všechny novinky, nabízí nové léky i techniky, mezi praktickými lékaři je opravdu nadprůměrný, mně osobně vždy pomohl a vždy vyšel vstříc. Horší je to s jeho sestřičkou, někdy to vypadá, že ona je tam doktorem, ona té ordinaci šéfuje a rozhoduje, jak bude s pacientem naloženo. Sestřička je jediným škraloupem této ordinace.


vynikající lékař s velmi příjemným jednáním


Jsem dlouhodobý pacient a jsem moc spokojen se zdravotnickou péčí pana doktora a jeho sestřičky, pravda je, že občas nemá dobrou náladu, ale já se nedivím, když pracují jako manželé...já bych to se svou ženou nevydržel, tudíž obdivuji oba dva nejen ze zdravotnické stránky.


Jako lékař je výborný a i ta jeho zdravotní sestra mi vyhovuje.


M

toto je můj lékař, ale ještě jsem u něj nebyl, takže nejlepší!


B

Pan doktor.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti