CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE
Orlí 10, Brno

Umístění: CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE gynekologické vyšetření

Je to můj druhý gynekolog, odešla jsem od předchozí lékařky, která byla neuvěřitelně hrubá při vyšetřeních a lidsky velmi nepříjemná. Po první návštěvě u p. Doc. Unzeitiga jsem odcházela opravdu upřímně v šoku, že může být gynekologická prohlídka tak pohodová a bezbolestná. Nyní navštěvuji pana Doc. už téměř 15 let, je velmi příjemný, šetrný, pečlivý a vtipný ☺ Byl přístupný i věcem, které sám nedoporučoval, ale viděl, že já jsem pro ně rozhodnutá (nehormonalní tělísko gynefix - 5 let zpátky) a nikdy mi nic nevymlouval, nehanil, neříkal, co mám dělat, což mi přijde opravdu profesionální přístup. Mé rozhodnutí plně respektoval a byl vstřícný. I při problémech, i u vyšetření v průběhu těhotenství jsem maximálně spokojena. Spíš se obávám chvíle, kdy bude muset odejít do důchodu, že už nenajdu tak skvělého lékaře ????.

Super lékař, jsem s ním moc spokojená, neměnila bych! Je milý a veškeré dotazy zodpoví bez problému, vše vysvětlí. Můžu jen doporučit. Nikola

S tímto lékařem mám dlouholeté zkušenosti, je to moc milý člověk a vynikající odborník. Vždy mi pomohl a poradil. Kéž by takových lékařů bylo mnohem více!!!

Já jsem s panem doktoren velmi spokejená. Už když přijdu do ordinace, citím se uvolněně a příjemně. Pan doktor se vždy ptá a dokonce sem tam potěší nějakou milou poznámkou.

Dr. Unzeitig z gynekologic. střediska na Orlí není podle mého názoru ani dobrým lékařem a pravděpodobně ani dobrým člověkem (závistivost z něj doslova číší). S jeho "péčí" nejsem vůbec spokojená. K mým problémům se staví dost přezíravě, vůbec nevnímá co mu říkám a není ochoten mi pomoci. O jeho odbornosti rovněž pochybuji. Věřím tomu, že určité skupině pacientek dokáže pomoci, ale dobrý lékař by se měl snažit o to, pomoci každé. Podotýkám, že nepatřím ke skupině pacientek, které by chtěly rodit doma, porod doma je podle mého názoru dost riskantní. Ani se u lékařů nechovám drze nebo jinak nepatřičně. Ale jsem obyčejná mladá žena trpící záněty. Ono celá Orlí 10 je jeden velký byznys jak už bylo naznačeno z jiných příspěvků u dalších lékařů z tohoto střediska. Hodně se tady šetří, samozřejmě na pacientkách. To je možné poznat už z toho, že stěry se vůbec neposílají na bakterku, kde lze zjistit nejen přítomnost konkrétního patogenu ale i citlivost na atb. atd... A dr. Unzeitig není v tomto směru žádnou vyjímkou. To, že je nějaký lékař veřejnosti známý ještě neznamená, že je i skutečně dobrý.

Podle mě je fakt dobrej a nechtěla bych žádnýho jinýho.

Již od mládí bohužel trpím na pravidelné mykozy a různé záněty, první lékařka, kterou jsem navštěvovala, mě vždy vítala slovy "co vám zase je". Tak jsem se rozhodla lékaře vyměnit. Vždy jsem si myslela, že bych nemohla mít za gaynekologa muže. Doc. Unzeitig mi byl doporučen, zkusila jsem to a ejhle, ona ta péče najednou byla úplně o něčem jiném. VŽDY příjemné vystupování, zájem o mé problémy, po několika návštěvách mě pan doktor odeslal na imunologii, kde mi udělali autovakcinu a na dlouhou dobu jsem měla klid. U pana docenta jsem absolvovala i těhotenství, naštěstí bylo bez komplikací. Takže když to shrnu, jsem maximálně spokojená! Vlastně i s ostatními jejich lékaři (kromě jedné, ke které už bych nikdy nešla). Takže za mě můžu jen doporučit.

Je to můj třetí gynekolog a rozhodně nejlepší, v jeho péči jsem úspěšně prošla dvěma těhotenstvími. A vlastně mi i hodně pomohl s léčbou před početím, aby se vůbec zadařilo. Byl vždy pečlivý a milý a jsem moc ráda, že k němu chodím. Jeho přístupem i odborností by se mohli spíš další lékaři inspirovat. A těm negativům nevěřte, to si zas někdo vyřizuje účty...

Docent Unzeitig je nejlepší lékař , s jakým jsem se setkala. Všechny zde uvedené hanlivé a pomlouvačné poznámky jsou výplody závisti .

Nejlepší gynekolog , jakého jsem poznala . V žádném případě není alkoholik.