Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Zalužanského 1192/15, Vítkovice, Ostrava
Vítkovická nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Dobrý den, chodim hodně po vyšetřeních, ale s tak úžasným tymem jsem se ještě nesetkala. Sestřičky empaticke, velice příjemné, no a pan doktor Smajstrla... boží..!! Vysvětlí a udělá vše pro to, aby pacientovi pomohl. Velice chvalim!!

J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi skvělý, pomůže, vysvětlí vše..před jakýmkoli zákrokem nebo vyšetřením vždy seznámí s výkonem tak, že to zvládám bez stresu..na každého pacienta si udělá čas a věnuje se mu pečlivě..vřele doporučuji!! :-) Děkuji

P
Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající odborník s upřímným zájmem o pacienta. Personál ordinace je taktéž úžasný a i když mě tam občas čekají i nepříjemná vyšetření, vždy tam jdu bez obav. Děkuji celému týmu za jejich vynikající péči o své pacienty.

M
Ověřeny pacient

dr Vít Šmajstrla je skvělý hodný a skromný kamarád.Znám ho už téměř 20let:-) celému jejich týmu v Bormedu dávam za 1*:-) Martin

O
Ověřeny pacient

Perfektní diagnostik s širokými znalostmi, empatický a obětavý.Vzorná organizace ordinace.

Nejlepší lékař, u kterého jsem byl. Skutečně řeší problém, vysvětlí a uklidní. Personál ordinace je také na svém místě a provedl mě vyšetřeními bez stresu. Rozhodně doporučuji.

doporučuji všem

Byl jsem velmi spokojený jak s personálem tak s vyšetřením u pana doktora. Jeho profesionální přístup mě velmi a mile překvapil. Samotné zavádění sondy do žaludku bylo sice velmi nepříjemné, ale v podání sestry a dotora snesitelné a šetrné.

Pan doktor Šmajstrla je nejlepší lékař ve svém oboru na severní Moravě. Je velmi lidský, empatický, chytrý, vše vysvětlí a "polykání hadičky" při endoskopii vůbec nebolí. I bratr je šikovný, pan dr. si vybral personál výborně. Lékař působí uklidňujícím dojmem, je milý a dalšího vyšetření se opravdu ani trošku nebojím /hlavně když poslouchám hrůzná vyprávění svých kamarádek z vyšetření u jiných lékařů/. Přeji hodně zdraví a štěstí.

Zdravím všechny, mám velkou potřebu vyjádřit obdiv k tomuto lékaři, neboť má osobní zájem na zdravotním stavu pacienta. S takovou péčí a přístupem jsem se (bohužel) ještě nesetkala. Udělá pro pacienta vše, co je v jeho silách, aby mu pomohl a problému přišel na kloub, přestože někdy to v oblasti gastroenterologie, ale samozřejmě i v jiných oborech, není jednoduché.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti