Viktor Komárek, gastroenterolog Praha

MUDr. Viktor Komárek

Gastroenterolog Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolovská 304, Praha
CLINICUM a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Mohu potvrdit pan doktor i sestřička jsou skvělí. Přestože jsem z vyšetření žaludku po předchozích zkušenostech měl obavy, pan doktor i sestřička vše vysvětlili. Vlastní vyšetření proběhlo naprosto v pohodě, bezbolestně a rychle.


T
Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Naprostý profesionál, kolonoskopie v roce 2016 bez problémů ( až na nález)
Více takových doktorů! Není potřeba jezdit do Švýcarska.


V
Ověřeny pacient
Umístění: CLINICUM a.s. kolonoskopie

Výborný lékař,byl jsem výcekrát na vyšetření,bezbolestné vyšetření,pan doktor vše vysvětlí,výsledky do 14 dnú.


Ověřeny pacient

Pet hvezdicek je malo.. naprosto skvely odbornik, trpelivy se skutecnym zajmem o pacienta. Kolonoskopie naprosto bezbolestna..


M
Ověřeny pacient

Oceňuji lidský přístup , škoda že už není v Iscare, moc mu děkuji za zájem, ochotu, vysvětlení všeho co mě čeká, prostě doktor jak má být.


A
Ověřeny pacient

Nemám vhodných slov, s tak ochotným lékařem jsem se ještě nesetkala. Moc jsem se bála vyšetření, ale pan doktor mi vše vysvětlil, uklidnil i sestřička byla hodná. Moc děkuji.


Ověřeny pacient

Vynikající lékař. Citlivý, slušný, vše vysvětluje. Určitě moc a moc doporučuju!! Šla jsem na gastroskopii s maximálníma obavama a pan doktor i sestřička mě dokázali báječně uklidnit, vyšetření bylo rychlé, bezbolestné. Děkuji!!


P
Ověřeny pacient

Taktéž se přídávám se svým názorem.Pan doktor Komárek je člověk na svém místě,jsem za něho velmi ráda a za mnohé mu vděčím,je velmi laskavý,spolehlivý,šikovný.Taktéž komunikujeme i přes maili,kdykoliv mě něco trápí,vždy mi rád pomůže.Dojíždím za ním do Prahy až z Jindřichova Hradce a jsem velmi ráda,že se ta možnost naskytla,jiného lékaře bych už ani nechtěla,jsem maximálně spokojena.Na jeho návštěvy se v poprvnání s jinými lékaři doslova těším,ačkoliv mě čekají i nepříjemná vyšetření,vím,že jsem v dobrých rukách.Vřele doporučuji.Hodně zdravíčka všem.


O
Ověřeny pacient

Pan doktor Komárek je člověk na svém místě. Přišla jsem k němu po zkušenosti s jinými lékaři, kteří mě odmítali vyšetřit, protože moje problémy byly velmi neidentifikovatelného původu. S panem doktorem jsme vše prodiskutovali, hned další den mi provedl speciální vyšetření a krevní testy. Dále jsme spolu komunikovali po e-mailu, takže jsem nemusela vždy běhat do ordinace, jen kvůli výsledkům. Navrhl mi více variant léčby a opět jsme možnosti konzultovali. Problém je nakonec jiný než gastroenterologický, to však vůbec neubírá panu doktorovi na hodnocení. Kéž by takovýchto odborníků bylo více!


Dr.Komárek mi pomohl vyřešit můj dlouhodobý problém se zažívaním.Jsem mu za hodně vděčná.Už se nebojím jit do společnosti a bavit se s přateli.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti