Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Děkuji! Za lidský přístup, profesionalitu a odborný přesah. Ani náznak bagatelizace problémů pacienta, a naopak zjevná a trpělivá snaha hledat řešení. Pan doktor Komárek je člověk i lékař na svém místě! Víc takových!

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Mohu potvrdit pan doktor i sestřička jsou skvělí. Přestože jsem z vyšetření žaludku po předchozích zkušenostech měl obavy, pan doktor i sestřička vše vysvětlili. Vlastní vyšetření proběhlo naprosto v pohodě, bezbolestně a rychle.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Naprostý profesionál, kolonoskopie v roce 2016 bez problémů ( až na nález)
Více takových doktorů! Není potřeba jezdit do Švýcarska.

Umístění: CLINICUM a.s. kolonoskopie

Výborný lékař,byl jsem výcekrát na vyšetření,bezbolestné vyšetření,pan doktor vše vysvětlí,výsledky do 14 dnú.

Pet hvezdicek je malo.. naprosto skvely odbornik, trpelivy se skutecnym zajmem o pacienta. Kolonoskopie naprosto bezbolestna..

Oceňuji lidský přístup , škoda že už není v Iscare, moc mu děkuji za zájem, ochotu, vysvětlení všeho co mě čeká, prostě doktor jak má být.

Nemám vhodných slov, s tak ochotným lékařem jsem se ještě nesetkala. Moc jsem se bála vyšetření, ale pan doktor mi vše vysvětlil, uklidnil i sestřička byla hodná. Moc děkuji.

Vynikající lékař. Citlivý, slušný, vše vysvětluje. Určitě moc a moc doporučuju!! Šla jsem na gastroskopii s maximálníma obavama a pan doktor i sestřička mě dokázali báječně uklidnit, vyšetření bylo rychlé, bezbolestné. Děkuji!!

Taktéž se přídávám se svým názorem.Pan doktor Komárek je člověk na svém místě,jsem za něho velmi ráda a za mnohé mu vděčím,je velmi laskavý,spolehlivý,šikovný.Taktéž komunikujeme i přes maili,kdykoliv mě něco trápí,vždy mi rád pomůže.Dojíždím za ním do Prahy až z Jindřichova Hradce a jsem velmi ráda,že se ta možnost naskytla,jiného lékaře bych už ani nechtěla,jsem maximálně spokojena.Na jeho návštěvy se v poprvnání s jinými lékaři doslova těším,ačkoliv mě čekají i nepříjemná vyšetření,vím,že jsem v dobrých rukách.Vřele doporučuji.Hodně zdravíčka všem.

Pan doktor Komárek je člověk na svém místě. Přišla jsem k němu po zkušenosti s jinými lékaři, kteří mě odmítali vyšetřit, protože moje problémy byly velmi neidentifikovatelného původu. S panem doktorem jsme vše prodiskutovali, hned další den mi provedl speciální vyšetření a krevní testy. Dále jsme spolu komunikovali po e-mailu, takže jsem nemusela vždy běhat do ordinace, jen kvůli výsledkům. Navrhl mi více variant léčby a opět jsme možnosti konzultovali. Problém je nakonec jiný než gastroenterologický, to však vůbec neubírá panu doktorovi na hodnocení. Kéž by takovýchto odborníků bylo více!