Sokolovská 304, Praha
CLINICUM a.s. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Pet hvezdicek je malo.. naprosto skvely odbornik, trpelivy se skutecnym zajmem o pacienta. Kolonoskopie naprosto bezbolestna..

Oceňuji lidský přístup , škoda že už není v Iscare, moc mu děkuji za zájem, ochotu, vysvětlení všeho co mě čeká, prostě doktor jak má být.

Nemám vhodných slov, s tak ochotným lékařem jsem se ještě nesetkala. Moc jsem se bála vyšetření, ale pan doktor mi vše vysvětlil, uklidnil i sestřička byla hodná. Moc děkuji.

Vynikající lékař. Citlivý, slušný, vše vysvětluje. Určitě moc a moc doporučuju!! Šla jsem na gastroskopii s maximálníma obavama a pan doktor i sestřička mě dokázali báječně uklidnit, vyšetření bylo rychlé, bezbolestné. Děkuji!!

Taktéž se přídávám se svým názorem.Pan doktor Komárek je člověk na svém místě,jsem za něho velmi ráda a za mnohé mu vděčím,je velmi laskavý,spolehlivý,šikovný.Taktéž komunikujeme i přes maili,kdykoliv mě něco trápí,vždy mi rád pomůže.Dojíždím za ním do Prahy až z Jindřichova Hradce a jsem velmi ráda,že se ta možnost naskytla,jiného lékaře bych už ani nechtěla,jsem maximálně spokojena.Na jeho návštěvy se v poprvnání s jinými lékaři doslova těším,ačkoliv mě čekají i nepříjemná vyšetření,vím,že jsem v dobrých rukách.Vřele doporučuji.Hodně zdravíčka všem.

O

Pan doktor Komárek je člověk na svém místě. Přišla jsem k němu po zkušenosti s jinými lékaři, kteří mě odmítali vyšetřit, protože moje problémy byly velmi neidentifikovatelného původu. S panem doktorem jsme vše prodiskutovali, hned další den mi provedl speciální vyšetření a krevní testy. Dále jsme spolu komunikovali po e-mailu, takže jsem nemusela vždy běhat do ordinace, jen kvůli výsledkům. Navrhl mi více variant léčby a opět jsme možnosti konzultovali. Problém je nakonec jiný než gastroenterologický, to však vůbec neubírá panu doktorovi na hodnocení. Kéž by takovýchto odborníků bylo více!

Dr.Komárek mi pomohl vyřešit můj dlouhodobý problém se zažívaním.Jsem mu za hodně vděčná.Už se nebojím jit do společnosti a bavit se s přateli.

Já se přidám k těm všem co tu o Panu doktorovi Komárkovi hezky píší i já musím říct tak skvělého doktora jako je on sem nikde nezažila výborný člověk a lidský k pacientum vřele dopručuji.

Úžasný lékař, je vidět, že ví o čem mluví a v oblasti je opravdu odborník a zároveň se snaží vyhovět pacientovi. Byl příjemný a vše vždy vysvětlil. Škoda, že v ISCARE už nepracuje, už se mi tam atk nelíbí :-)

S panem Komárkem jsem se setkala na Vysočanské poliklinice. Mohu jen říct to, že je výborný lékař. A takovou gastroskopii, kterou měl se mnou, tak na tu asi nikdy nezapomene!