Sam. ordinace PL pro dospělé
Palackého 436, Pardubice

Pokud se člověk neobjedná tak si většinou delší dobu počká(občas se stane, že přijdu a je už prázdná čekárna). Ale co se týče paní doktorky a sestřičky tak nemám co vytknout. Ve všem vyjdou vstříc, vše vyřeší a poradí. Obě jsou opravdu velmi milé a ochotné. Paní doktorka je pečlivá.

Pokud nechcete stravit hodinu cekani v prazdny cekarne, tak sem urcite nechodte. Nikdo nereaguje na klepani a takhle je to pri kazde me navsteve. Navic pani doktorka vam predepise sirokospektry antibiotika i na zarazeny vetry. Je na case zmenit obvodaka :)

Jsem mladá a opravdu se mi nestalo, aby mě paní doktorka léčila jenom brufenem naopak, když se jí něco nezdálo, neměla problém mě poslat na vyšetření do nemocnice, aby se něco nezanedbalo. Co se týče čekací doby je to stejné jako všude, ještě se mi nestalo, abych u nějakého lékaře nečekala! Sestřička je taky velmi příjemná. Negativní hodnocení chápu tak, že né každému se dá zavděčit!!! Já osobně bych za žádnou cenu neměnila!

Ano opravdu má tato lékařka dvojí metr.Jsi-li starý,jsi chudák a budu si s tebou povídat.Jsi-li mladý vem si brufen a táhni makat.V tehu mi zanedbala kašel,ze kterého se vyklubalo astma.Díky tomu sem 14dní před porodem prokašlala a prozvracela v horečkách.Porod byl velice rizikový...

Velice ochotná,umí pacientům naslouchat,svědomitá,vždy dotáhne léčení do konce.

Asi má paní doktorka dvojí metr. Nebo ordinuje dle fází měsice.

S paní doktorkou jsem velice spokojená! je moc příjemná a co se týče léčby si nemohu na nic stěžovat! Sestřička je také velmi milá a např. při odběru krve,který opravdu nesnáším, dělá vše pro to aby mne rozptýlila :) DOPORUČUJI!

Paní doktorka je velice pečlivá - tak jako ona se vám bude věnovat jen málokterý lékař. Vždy vás pečlivě vyslechne a snaží se vám pomoci. Někdy pomůže i když o to nestojíte - mého přítele dokázala jen ona přesvědčit, že když mu není dobře, tak má zůstat na neschopence a nelézt nadopovaný práškama do práce - za což jsem ji dodnes vděčná, protože teď už ho taková blbost ani nenapadne... :)))
Jedinou nevýhodou jsou čekací lhůty. Ale jak zde již bylo psáno - na kvalitní péči si ráda počkám! :)

Výborná lékařka, pečlivá, zodpovědná, s lidským přístupem ke všem pacientům.
Hodnotím jako nejlepší.

¨Paní doktorka ošetřuje naši rodinu již v třetí generaci a jsem u ni velmi spokojený, vzhledem k tomu že jsem se přestěhoval jsem ji na krátko opustil a velmi rychle se zas vrátil dnes k ní dojíždím cca 60km a neměnil bych. Snad jediná chybka je dlouhé čekání, ale na kvalitní peči si rád počkám.
Všem doporučuji S.C.