Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Hotovost, Kreditní karta

Ordinační bělení • 7 000 Kč

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min. • 1 400 Kč

!UPOZORNĚNÍ! V současné chvíli nepřijímám nové klienty. Online kalendář nejde zobrazit, jelikož je do konce roku plně obsazen. Děkuji za pochopení :...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

1 400 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

7 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Super skušenost, odbornost a profesionalita na nejvyšší úrovní. Hodinove vyšetření ušlo ako voda díky super atmosféře v ordinaci, určitě doporučuji.

Všechno perfektní, paní Veronika je moc milá, pečlivá, jemná a vše krásně vysvětlí. Můžu jen doporučit!

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako vždy perfektní péče a
profi přístup. Velmi milá hygienistka, krásná ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní Veronikou Havlínovou jsem vždy velice spokojena...je milá, šíkovná, jemná a ráda se k ní vracím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Veronika je opravdu profesionálka na svém místě. Nejlepší dentální hygiena co znám!A navíc je milá a příjemná…

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna hygienistka je výborná,trpělivá,vše vysvětlí....ráda se vracím.Můžu jen a jen doporučit návštěvu -udělat něco málo pro své zdraví.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi vřelý a profesionální přístup. Vše bylo vysvětleno a ukázáno. Otázky byli hezky zodpovězeny. Jsem moc spokojená s návštěvou a příjdu zas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem moc spokojený. Milý a profesionální přístup, velmi příjemné. Budu se rad vracet k dalšímu ošetření mých zubů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

vše proběhlo v nejlepším pořádku. Velice pěkné prostředí, paní hygienistka milá, pečlivá, vše vysvětlí. Tak by to mělo vypadat. Děkuji za tento přístup.
RK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka je naprosto skvělá! Celý postup ochotně vysvětlí a doporučí i vhodnou domácí léčbu. Po celou dobu panuje uvolněná atmosféra.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií