Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min. • 1 400 Kč

Ordinační bělení • 7 000 Kč

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.
Online kalendář nejde zobrazit, jelikož je do konce roku plně obsazen. Děkuji za...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

1 400 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

7 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

skvělé jako vždy, zcela profesionální služby a příznivá cena. nejlepší dentální hygienistka na světě a s překrásným chrupem :)

Kvalitní péče jako pri každé návštěvě. Nejsvědomitější hygienistka, se kterou jsem se dosud setkala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi pečlivé vyšetření i provedení zubní hygieny. V čase objednání jsem byla opravdu přijata. Možnost platby kartou. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je moc šikovná, vše dopředu vysvětlí a mohla bych říct, že si na návštěvě dokonce i odpočinu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní Wiesner chodím již několik let a nemohu ji vynachválit. Je milá a ochotná, ale především je velmi šikovná - dostatečně šetrná, abych se svými citlivými zuby ošetření snesla, a současně pečlivá.

S paní Wiesner jsem moc spokojená. Je precizní, vše mi vždy v klidu vysvětlí a popíše jednotlivé kroky. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Veronika je naprostý profesionál. Vše dopodrobna vysvětleno co potřebujete vědět. Milý a empatický přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá Spokojenost ! Není nic co bych vytkla. milá, komunikativní.. vše vysvětleno.. ordinace krásná

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen doporucit.Veronika je mila,vse vysvetluje,ocenuji jemny a citlivy pristup.Urcite se nevidime naposledy:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super skušenost, odbornost a profesionalita na nejvyšší úrovní. Hodinove vyšetření ušlo ako voda díky super atmosféře v ordinaci, určitě doporučuji.

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií