Ord. praktického lékaře stomatologa
Jeronýmova 704, Louny

Velice milá a pečlivá paní doktorka, vše vysvětlí, zachází s námi jemně, dokonce ani manžel se zubní prohlídky už nebojí. Její práce je i z hlediska estetického velmi pěkná.

X
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Pani doktorka mě nejdříve 3x preobjednala kvuli jeji nemoci nebo oprave v ordinaci. Objednala me na 7 h ranni i kdyz vi ze mi nejezdi autobusy. Volala jsem tam, jestli mě nemůže objednat na 8 h. Řekla tedy ať přijdu. Když jsem tam přišla tak mi řekla ze už jsem měla 3x přijít a když jsem ji rekla ze mě preobjednala ona tak zacala argumentovat tim ze jdu o 5 minut později a že to si nemůžu dovolit. Jako bych ja mohla za to že autobus jel později. No nakonec mi řekla ať si najdu někoho jineho. Ale kde v Lounech hledat zubaře když mi je 15 a nemam se kam jinam dostat autobusem. S paní doktorkou byli "docela dobré" zkušenosti než mi poškodila dáseň! Velice špatné zkušenosti

Není co dodat,tak by to mělo být v každé ordinaci,nejlepší zubařka co jsem kdy poznal a i sestřička je milá,doporučuji všem kteří se bojí zubaře:))

Prosla jsem si pomerne velkym poctem stomatologu a pani doktorka je naprosto spolehlivy profesional a jako bonus jsou se sestrickou moc mile! Ikdybych mela dojizdet z druheho konce republiky, tak budu :) aktualne to k ni mam pres 50 km a ani by me nenapadlo menit... Kdyz ma clovek spatne zuby, dobreho zubare by pohledal, natoz takhle bajecneho! Vic takovych!

skvělá, milá doktorka, vše k problému vysvětlí a ráda poradí, sestřička je taky velice příjemná, jsem hrozně ráda, že je to moje zubařka

Dobrý den ano musím souhlasit opravdu se všemi kdo sem napsal hodnocení.
Je to opravdu neuvěřitelně hodná a šikovná zubařka,chodíme tam skoro celá rodina a opravdu nic lepšího jsme si nemohli vybrat!!!
Neustále na vás mluví víte přesně co se bude dít a nemáte potom takový strach a že já se zubaře bála jako snad nikdo.
Sestřička je také velmi milá nikdy jsem ani jednu neviděla se mračit.
OPRAVDU MŮŽU NA 100% POTVRDIT ŽE LEPŠÍ ZUBAŘKA A ANI SESTŘIČKA S TAKOVÝM PŘÍSTUPEM K LIDEM NENÍ.
Buďme velmi rádi že je máme.

špičková lékařka, profesionální ošetření lidský přístup z mé strany mám pouze samá superlativa, mohu doporučit všem i těm, které skutečně něco trápí, já mám zuby nemocné a ze zubařů jsem měla fóbii, vystřídala jsem jich několik, ale u paní doktorky jsem maximálně spokojená a chodím poctivě, panika odpadla. A jak jí pořád opakuji "nevyměním ji ani kdybych měla z Brna dojíždět" :-) moc díky

Mimořádně kvalitní péče

S Veronikou a sestrickou mam jen velmi dobre zkusenosti. Vzdy se snazi vyhovet s terminem, maji lidsky pristup, dobrou naladu a profesionalni pristup s velkym kusem empatie. Vrele doporucuji.

nejlepší zubařka co jem poznala ,ani děti se nebojí a sestřička taky moc hodná děkuji za vaší péči