Kapucínské náměstí 5, Brno-střed, Brno

Homeopatie - kontrolní vyšetření • 400 Kč +3 Více

Homeopatie - vstupní vyšetření • 800 Kč

Odvykání kouření

Psychoterapie • 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

400 Kč

800 Kč

500 Kč

MUDr. Veronika Grossmannová, Homeopatie a integrativní medicína

Vystudovala jsem všeobecné lékařství na Karlově univerzitě, již od studií se však vedle západní medicíny věnuji komplementárním léčebným metodám. Ve s...

Léčené nemoci

• Nachlazení
  • Poruchy imunity
  • Nespavost / nespavost
Zobrazit všechny léčené nemoci

• homeopat
  • psychoterapie
  • čínská medicína

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Veronika Grossmannová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už cca 2. rokem mě trápí velká únava a občasné bolesti hlavy. Byl sem na vyšetření u praktického lékaře, ale po vyšetření a odebrání vzorků krve, kdy všechno bylo v pořádku, se kromě předepsání aulinu můj problém nikam neposunul. Změnil sem stravování, přidal pohybové aktivity a snažím se dodržovat pravidelný spánkový režim, ale za několik měsíců sem nepoznal ani drobné zlepšení, poslední dobou to jde možné ještě k horšímu. Chtěl bych se proto prosím zeptat, zda mi můžete doporučit nějakého odborníka z Olomouce, který se touto problematikou zabývá?

Děkuji.

Zkusila bych nějakého homeopata nebo akupunkturistu, podle toho co by vám víc vyhovovalo. Podívejte se do adresáře homeopatů na stránkách CEDH nebo webu Svět Homeopatie.

MUDr. Veronika Grossmannová

Dobrý den, kde prosím se lze objednat na psychoterapii? Trápí mě dráždivý tračník a ráda bych se k Vám objednala. Jaké jsou ceny za sezení? Děkuji za informace.

Dobrý den, já mám také ještě volnou kapacitu, pracuji v Brně. Navštivte můj web. Hodně štěstí. Veronika Grossmannová

MUDr. Veronika Grossmannová