Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku Flášarovou a musím podotknout, že tak příjemnou, milou, laskavou lékařku jsem dlouho nezažila. Můžu jedině doporučit a už se těším na další návštěvu u ní :) M.Urbanová

Opravdu odbornice ve svém oboru. Když odcházím, mám pocit jistoty.

Do teto ordinace jsem vezl manzelku s akutnim stavem atopickeho ekzemu, kdy nutne pred vikendem potrebovala lecivy krem na zklidneni velmi podrazdene pokozky, tzn pouze napsat recept na jiz zvoleny lek z minula. Odpovedi sestry v ordinaci bylo, ze toto neresi, ze je mozne se objednat s terminem za mesic.
Na opetovny dotaz zda neni mozne alespon napsat jen recept, bylo odpovedi ze NE, ze lekarka neni ani na miste ( ta stala za rohem ! ).
Jestli mate akutni problem nebo cekate rozumne jednani, teto ordinaci se zdaleka vyhnete.

To hodnocení níže uvedeného příspěvku samozřejmě není pravda, omylem jsem to odklepla. Velmi dobrá lékařka - to je moje hodnocení.

Dobrý den, zdravím spokojené pacienty paní doktorky, když jsem tam byla poprve, připadala jsem si jako ve snu. Příjemná, pečlivá paní doktorka, to samé sestry a také příjemné prostředí. Při dalších návštěvách to samé. Teď jsem měla 2 roky pauzu a budu se znovu objednávat, tak jsem se dívala na hodnocení a jsem moc ráda, že se nic nezměnilo.

Skvělá lékařka a odborník ve svém oboru! Má skvělý přístup k pacientům a vždy dokáže poradit. Díky ní se mohu na svět zase smát, velice mi pomohla! Děkuji

Paní doktorka je milá, ochotná, pečlivá a odborník ve svém oboru. Jsem s jejím přístupem velmi spokojená.

Milá, schopná, profesionální, vše ochotně vysvětlí a má výsledky. Moc děkuji, paní doktorko.

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy měla,můj ekzém se o polovinu zlepšil od té doby,co jsem u ní.Mockrát děkuji.Šmídová Lucie.

Erudovaná lékařka s velmi dobrým přístupem k pacientům, má velmi široké znalosti ve svém oboru