Samostatná ordinace PL pro dospělé
Tyršova 976, Kolín

Paní doktorka je výborný diagnostik, je empatická, dokáže povzbudit a hlavně se snaží pomoci. Jsem s ní spokojená a sestřička by mohla vyučovat organizaci objednávek na na zdravotních školách. Vše funguje a člověk odchází s pocitem, že není jenom položka pro pojišťovnu.

Spokojenost, sestřička je moc hodná a šikovná.

Paní doktorka mi ochotně pomohla vždy když jsem jí navštívila s nějakým zdravotním problémem. Určitě bych neměnila.

dobra, zatim mi sice lecila jen nejaka nachlazeni a jednou zanet prudusek, takze se neda rict, ze by me nejak vyrazne prekvapila

Paní doktorka Fabiánová, je zodpovědná a skvělá lékařka. Jsem s ní naprosto spokojený.

S ostatními názory nemohu souhlasit, protože k této lékařce chodím již od roku 1989, kdy byla ještě závodní lékařkou. Je velmi milá, poradí, zařídí, pošle kam je potřeba. Možná je to prostě o tom, jak si i lidi sednou odpohledu.
Faktem je, že sestička bývala daleko příjemnější - občas si říkám, že to snad není ani ona. Ale to zpravidla v telefonu. Při osobním setkání jsem z obou nadšená a velmi spokojenáí. A že tam rozhodně nechodím s chřipkou, ale s velmi závažným zdravotním problémem.

Já jsem spokojena. Naopak se na mě paní doktorka směje, vždycky poradí, vyjde vstříc. Neměnila bych...

Já s paní doktorkou teda problém nemám.Na jakékoliv vyšetření,o které jsem požádala,mi napsala žádanku do nemocnice nebo vyšla jinak vstříc.Samozřejmě,není to specialistka,je to prostě obvodní lékařka,a v rámci toho,zastává dle mě svou práci dobře. A na nezájem pacientů si nemůže stěžovat-co vím,tak už roky nepřijímá nové pacienty.

sympatická, s velkým přehledem. vždy v dobré náladě. rád ke své lékařce chodím a věřím jí. josef