Toužimská 9, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Paní doktorka je pro známé skvělá. Pro ty má čas a i bezplatné služby. Nevím, asi jí nejsem sympatická: Šla jsem k ní na první pomoc (po preventivní prohlídce cca 2měsíce), tam jsem čekala přes tři hodiny. Když mě vyzvala konečně do "nového křesla" řekla, že to je práce na déle a objednala mě na druhý den. Druhý den, hodinu před tím než jsem měla přijít k paní zubařce, zavolala, že se jí to dnes nehodí. Objednala mě za týden, dříve na můj zánět neměla čas. Samozřejmě jsem tímto přišla o zub. Udělala mi zub provizorní, který mi vydržel 10dní. V době Vánoc kdy měla 23dní volno nic-moc. Zvláště, když šlo o dvojku. Mám nového lékaře a dokonce mi udělá zub za poloviční cenu než paní doktorka a to nejsem jeho známá. Závěr: pro známé skvělá. Jó abych nezapomněla na sestřičku: ta je fajn.

V porovnání s českým standardem mohu potvrdit slušné, nepřemrštěné ceny, raději snahu o maximální záchranná řešení, než komplikované a drahé zákroky, a také výborné technické vybavení ordinace. Paní zubařka je komunikativní, víte vždy co bude dělat a proč, v tom je ještě lepší její dcera, která pacienty přímo opečovává.

Jsem pac.paní doktorky už asi5let,a jsem s ní naprosto spokojena,a taktéž i s její dcerou.Obě jsou vstřícné,citlivé,berou ohled na strach pacienta,snaží se vyhovět..její zákroky jsou pro mne minimálně bolestivé,a má letitá nechuť chodit k zubaři je tatam..nikdy bych už neměnila a všem mohu Mudr.Zeithamlovou starší i mladší vřele doporučit.
Na sestřičku mohu říci také jen samá pozitiva..

Naprostá spokojenost,nemám jedinou připomínku.Už se nebojím chodit k zubaři,naopak:-)

Velice šikovná lékařka, naprosto profesionální přístup, snaží se zachránit každý zub. Nemohu souhlasit s tím, že nadstandartně vybírá peníze, spíše naopak. Je velice citlivá, zákroky se snaží provádět co nejšetrněji. Chodí k ní celá naše rodina včetně dětí a všichni jsme naprosto spokojeni.

Paní doktorka je šikovná, ale milá byla jen pár let po revoluci, dokud neměla dostatek pacientů. Chodila k ní celá naše rodina. V okamžiku, kdy měla pacientů dostatek, začala práci odbývat - každému z nás něco odbyla a nakonec začala vybírat peníze i za amalgámovou plombu. Když jste nebyli ochotni zaplatit za amalgám, varovala vás, že vám dá český nekvalitní. Byl jsem svědkem toho, kdy známé do telefonu slibovala služby zadarmo (bílé plomby)- zřejmě vybírala peníze od ostatních pacientů a tak si to mohla dovolit. Z výše popsaných důvodů - odbytá práce a vybírání peněz za standardní služby jsme od ní všichni odešli.

naprosto profesionální přístup, velice šikovná, doporučuji

Je vážně moc hodná a velmi šikovná. Vždycky mi vyšla vstříc. Vřele doporučuji.

Velmi dobrá lékařka, chová se fajn i k nám hříšníkům ;)
Navíc jsem v poslední době zaregistrovala v ordinaci i její dceru, která už je také zubní lékařkou, takže snad máme zajištěno pokračování péče na další léta. A mladá paní doktorka je snad ještě lepší než její matka (i když ta je taky moc fajn). Sestřičky jsem se prvních pár let trochu bála - tváří se přísně, ale je moc hodná a dokáže povzbudit, což je u zubaře určitě nutné :)