Adresa

Toužimská 9, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pro známé skvělá. Pro ty má čas a i bezplatné služby. Nevím, asi jí nejsem sympatická: Šla jsem k ní na první pomoc (po preventivní prohlídce cca 2měsíce), tam jsem čekala přes tři hodiny. Když mě vyzvala konečně do "nového křesla" řekla, že to je práce na déle a objednala mě na druhý den. Druhý den, hodinu před tím než jsem měla přijít k paní zubařce, zavolala, že se jí to dnes nehodí. Objednala mě za týden, dříve na můj zánět neměla čas. Samozřejmě jsem tímto přišla o zub. Udělala mi zub provizorní, který mi vydržel 10dní. V době Vánoc kdy měla 23dní volno nic-moc. Zvláště, když šlo o dvojku. Mám nového lékaře a dokonce mi udělá zub za poloviční cenu než paní doktorka a to nejsem jeho známá. Závěr: pro známé skvělá. Jó abych nezapomněla na sestřičku: ta je fajn.


T
Ověřeny pacient

V porovnání s českým standardem mohu potvrdit slušné, nepřemrštěné ceny, raději snahu o maximální záchranná řešení, než komplikované a drahé zákroky, a také výborné technické vybavení ordinace. Paní zubařka je komunikativní, víte vždy co bude dělat a proč, v tom je ještě lepší její dcera, která pacienty přímo opečovává.


M
Ověřeny pacient

Jsem pac.paní doktorky už asi5let,a jsem s ní naprosto spokojena,a taktéž i s její dcerou.Obě jsou vstřícné,citlivé,berou ohled na strach pacienta,snaží se vyhovět..její zákroky jsou pro mne minimálně bolestivé,a má letitá nechuť chodit k zubaři je tatam..nikdy bych už neměnila a všem mohu Mudr.Zeithamlovou starší i mladší vřele doporučit.
Na sestřičku mohu říci také jen samá pozitiva..


Naprostá spokojenost,nemám jedinou připomínku.Už se nebojím chodit k zubaři,naopak:-)


Velice šikovná lékařka, naprosto profesionální přístup, snaží se zachránit každý zub. Nemohu souhlasit s tím, že nadstandartně vybírá peníze, spíše naopak. Je velice citlivá, zákroky se snaží provádět co nejšetrněji. Chodí k ní celá naše rodina včetně dětí a všichni jsme naprosto spokojeni.


Paní doktorka je šikovná, ale milá byla jen pár let po revoluci, dokud neměla dostatek pacientů. Chodila k ní celá naše rodina. V okamžiku, kdy měla pacientů dostatek, začala práci odbývat - každému z nás něco odbyla a nakonec začala vybírat peníze i za amalgámovou plombu. Když jste nebyli ochotni zaplatit za amalgám, varovala vás, že vám dá český nekvalitní. Byl jsem svědkem toho, kdy známé do telefonu slibovala služby zadarmo (bílé plomby)- zřejmě vybírala peníze od ostatních pacientů a tak si to mohla dovolit. Z výše popsaných důvodů - odbytá práce a vybírání peněz za standardní služby jsme od ní všichni odešli.


naprosto profesionální přístup, velice šikovná, doporučuji


S
Ověřeny pacient

Je vážně moc hodná a velmi šikovná. Vždycky mi vyšla vstříc. Vřele doporučuji.


Velmi dobrá lékařka, chová se fajn i k nám hříšníkům ;)
Navíc jsem v poslední době zaregistrovala v ordinaci i její dceru, která už je také zubní lékařkou, takže snad máme zajištěno pokračování péče na další léta. A mladá paní doktorka je snad ještě lepší než její matka (i když ta je taky moc fajn). Sestřičky jsem se prvních pár let trochu bála - tváří se přísně, ale je moc hodná a dokáže povzbudit, což je u zubaře určitě nutné :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti