MUDr. Věra Vlniešková

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

20 názor

Adresa

Stomatologická ordinace
Komenského 38, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá, profesionální, zatím nejlepší zubař, jakého jsem poznala. Velmi doporučuji.

Ověřený profil

Trpeliva a lidska a samozrejme perfektni. Od mala mam fobii z doktoru a obrovsky strach hlavne ze zubaru, ale kdyz uz musim, tak jedine k ni. :) Ma pro me pochopeni a nereaguje na moje sceny negativne, spise naopak. :)

A
Ověřený profil

Já mám s paní zubařkou velmi dobré zkušenosti. Chodím k ní několik let, zuby mi dala všechny zcela dopořádku, nemám žádný problém a když nějaký zub zabolí, vezme mě hned i bez ohlášení. Sestřička bývá nepříjemná, ale mně nevadí, dá se to přejít.


Ověřený profil

Nejste spokojen s její prací? To je dost nekonkrétní připomínka.. Já si na paní doktorku nemohu stěžovat,chodím k ní od malička, má skvělý přístup,takže jí nebudu měnit ani když už jsem dospělá. Vždy všechno ochotně vysvětlí a zodpoví případné dotazy. Jediný důvod proč nedávám nejlepší hodnocení je sestra. Ta je mnohdy nepříjemná a je vidět že ji práce nebaví.


nejsem spokjen s jeji praci


Ověřený profil

Co se týče paní doktorky mohu jen vřele doporučit. Než jsem k ní začala chodit na doporučení mých známých strašně jsem se bála chodit k zubaři. Paní doktorka mi dokázala, že je profesionál každým koutem těla. Ale bohužel asi jako většina lidí musím souhlasit s tím, že sestra má opravdu horší přístup k lidem. Paní doktorku vřele doporučuji.


Mé děti navštěvují paní doktorku již 20 let a díky paní doktorce nemají strach jít kdykoliv k zubaři.Paní doktorka patří opravdu mezi ty nejlepší její přístup je profesionální,děkujeme.


Dneska paní doktorka opravovala 5ti leté dceři zub, první plomba, moc děkuji za úžasný přístup, vše dopředu vysvětleno, dcera bez strachu. Děkuji Kuželová


Ve všech směrech výborný přístup. Možná jen sestřička by mohla mít o fous lepší přístup, ale už jsem si na to za ty roky co tam chodím zvykl. Takže určitě maximálně chválím a doporučuji.


Senzační pani doktorka, chodím k ní od deviti let ...


Došlo k chybě, zkuste to znovu